Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 05.05.24

Günün İddaa Kuponu 05.05.24

Pazar programının ilk kısmında Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa, İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

FC Bayern Munich – Alba Berlin : MS 1 (-6.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.61 (intobet)

Puan tablosuna baktığımızda iki takım arasında bir denklik var gibi görünse de Bayern’in hem çok daha kaliteli bir kadrosu var hem de daha formda son dönemde. Bunların üstüne bir de ev sahibi avantajı eklenince bana göre maçın açık ara favorisi durumundalar ki 4 gün önce konuk oldukları son şampiyon Ulm’u da 7 sayı farkla yendiklerini unutmayalım. Evlerindeki bu maçta da hata yapmayacaklarını, Edwards, Weiler-Babb, Obst, Ibaka, Lucic, Booker gibi silahlarla handikapı geçip kazanacaklarını düşünüyorum. 

FC Barcelona – Gran Canaria : MS 2 (+8.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (+8.5) – 1.60 (intobet)

Elbette Barça kağıt üstünde maçın favorisi. Hem evlerinde olmaları hem de çok daha kaliteli oyunculara sahip olmaları bu durumu getiriyor. Fakat akılların Olympiakos maçında olacak olması işleri zora sokabilir. Granca’nın son maçlardaki form grafiği ve ellerindeki potansiyelli oyuncuları da düşündüğümüzde bu maçta kolay lokma olmamları beklenebilir. Happ, Shurna, Brussino, Albicy, Lammers, Landesberg gibi silahlarla en azından handikapı koruyabileceklerini tahmin ediyorum. 

Cremona – Olimpia Miano : ÜST (156.5) – 1.69 (İddaa) & ÜST (156.5) – 1.92 (intobet)

İki takım arasındaki siklet farkını anlatmaya gerek yok. Milano her alanda rakibinden üstün bir takım ve Cremona’nın herhangi bir iddiası kalmamışken, formalite maçına çıkacakken onların liderlik için şansı var. Kazanmak için de son haftalarda olduğu gibi tempolu ve hücum odaklı bir basketbol tercih edeceklerini düşünüyorum. Cremona’nın onları savunmada durdurabilecek bir sistemi olmadığı gibi formalite maçına çıkacakları için böyle bir motivasyonları da olmayacak. Dolayısıyla handikap riskine girmektensen üst seçeneğine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: 3.02
intobet Oranı: 4.95Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Olimpia Milano – Brescia İddaa Tahmini 25.05.24

İtalya Lega Basket Serie A yarı final serisi ilk maçında Olimpia Milano Cumartesi günü saat …