Anasayfa / İddaa Tahminleri / Venezia – Pesaro İddaa Tahmini 05.05.24

Venezia – Pesaro İddaa Tahmini 05.05.24

İtalya Lega Basket Serie A 30. ve son hafta mücadelesinde Venezia Pazar günü saat 19:15’de Pesaro ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 167.5 olarak açıklamışlar. 

Venezia son 4 maçtan 3 tanesini kaybetti ve bu nedenle de 18 galibiyette kaldı, 4. sırada yer aldılar. Bu maçtan ya da diğer maçlardan ne sonuç çıkarsa çıksın yerleri değişmeyecek. Sezonu burada tamamlayacaklar. Dolayısıyla da kafaları, rahat bir formalite maçına çıkıyorlar. Son 3 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek skor olduğunu gördük, sırasıyla 174 sayı, 169 sayı ve 164 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Pesaro ise ligin zayıf halkalarından birisi. Evet son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ama toparlanmak adına geç kaldılar, 10 galibiyetteler ve 15. sırada yer alıyorlar. Bu maçı mutlaka kazanmak zorundalar ve bu da yetmiyor, aynı zamanda Treviso’nun kaybetmesi gerekecek ki ikili averajla ligde kalabilsinler. Son 5 maçlık sekanslarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek skor olduğunu gördük, o maçlarda minimum 170 sayı çıkmıştı. 

Venezia adına bir şey ifade etmeyen formalite maçı olacak, çünkü normal sezonu 4.sırada bitirmeleri kesinleşmiş durumda. Pesaro için ise mutlaka kazanılması gereken bir maç, kaybederlerse düşmeleri kesinleşiyor ki kazansalar bile aynı zamanda Treviso’nun da kaybetmesi gerekecek. Venezia’nın düşük konsantrasyonla çıkacağı maçta Pesaro’nun bildiği tempo basketbolunu oynayarak rakibi deplasmanda da olsa en azından zorlayacağını, bize yüksek skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (167.5) – 1.49
Rexbet Oranı: ÜST (167.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …