Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 05.09.23

Günün İddaa Kuponu 05.09.23

2023 FIBA Dünya Kupası‘nda çeyrek final heyecanı Salı programı ile başlıyor, ben de sizler için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu, herkese bol şanslar.

Litvanya – Sırbistan : MS 1 & ÜST (169.5) – 2.87 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (169.5) – 3.32 (intobet)

İki takımın da ne kadar yüksek bir skor potansiyeline sahip olduğunu son maçlarda tekrar görmüş olduk. Litvanya, ABD potasına 104 sayı gönderirken Sırplar da Dominik potasına tam 112 sayı bırakmıştı! Koç Pesic ve öğrencilerinin savunma odaklı bir oyunla tempoyu forse etmeyi sevdiğini biliyoruz ki Litvanya da geçiş oyunlarını seven, savunma yerleşmeden bulunan öldürücü üçlüklerle fark yaratan bir takım yani sürekli koşmak isteyen bir takım. Bu maçta da iki takımın birbirlerine tempo konusunda çanak tutacaklarını düşünüyorum. Litvanya’nın ortaya koyduğu basketbolu daha çok beğeniyorum ve ABD galibiyetinin de moraline sahip olacakları için yüksek bir skorlu bir maç artı Litvanya galibiyeti bekliyorum. 

İtalya – ABD : MS 2 (-13.5) – 1.44 (İddaa) & MS 2 (-13.5) – 1.58 (intobet)

İtalya buraya kadar gelerek bence görevini tamamladı. Koç Pozzecco’nun öğrencilerinin bir sonraki adım için artık atacak kurşunları kalmadığını düşünüyorum. Diğer yandan ABD ise son 16 turundaki son maçta Litvanya’ya çarpılmış ve yenilmez olmadıklarını görmüştük. Ancak aynı zamanda o mağlubiyetin takımdaki bazı oyuncuları kamçılaması açısından iyi olduğunu düşünüyorum. Favori ABD’nin bu kez bizi yanıltmayacağını, Litvanya maçından çıkardıkları dersler eşliğinde atletizm ve fizik farkı ile kazanırken handikapı da geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: 4.13
intobet Oranı: 5.25Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.07.24

2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvaları kapsamında Perşembe günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin …