Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu 06.07.24

Günün İddaa Kuponu 06.07.24

2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvalarındaki yarı final müsabakalarının yer aldığı Cumartesi programında en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Brezilya – Filipinler : ÜST (164.5) – 1.47 (iddaa) & ÜST (164.5) – 1.60 (intobet)

Kağıt üstünde Brezilya elbette daha kaliteli ve tecrübeli bir kadroya sahip. Ancak Filipinler de grupta iki Avrupa takımına karşı etkili hücum performansı sayesinde adeta kök söktürmüş, kolay lokma olmadığını göstermiş bir rakip. Bu tamam mı devam mı maçında da dirençlerinin yüksek olacağını, Sotto oynasa da oynamasa da Ramos, Brownlee, Fajardo, Newsome liderliğinde yine etkili bir hücum performansı sergileyeceğini, Brezilya’nın Huertas ve Caboclo liderliğindeki kaliteli hücum silahlarına karşılık vereceklerini tahmin ediyorum. 

Yunanistan – Slovenya : ÜST (176.5) – 1.44 (İddaa) & ÜST (176.5) – 1.56 (intobet)

İki takımın da bir NBA süper yıldızı var ve açıkçası onlardan birini Olimpiyatlar’da görememek çok üzücü olacak… Yunanistan ev sahibi avantajı ve Calathes gibi tecrübeli bir oyun kurucuyu Giannis’in yanına koyabiliyor olmasıyla bir adım önde bana göre. Ama Doncic ve arkadaşlarının da bu tarz kritik maçlarda seviyelerini ne kadar yükseklere taşıyabileceklerini tahmin etmek zor. Ben iki süper yıldızın liderliğinde yüksek tempoda, bol skorlu ve keyifli bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum. İki takımın da kazanmasının sürpriz olmayacağı bu maçta öncelikli tercihim üst seçeneği olacak. 

Bahamalar – Lübnan : EvSahibi ÜST (94.5) – 1.44 (İddaa) & EvSahibi ÜST (96.5) – 1.74 (intobet)

Bahamalar elindeki 3 NBA oyuncusunun da etkisiyle süreklite tempo yapan, atletik ve skorer bir takım. Nitekim gruptaki iki maçlarında da 90 ve üstünde sayılar attılar ki bu performansı Avrupa takımlarına karşı göstermişlerdi. Lübnan gibi kendi sikletlerinde olmayan bir rakip karşısında da tempoyu istedikleri gibi forse edeceklerini, kazanırken Hield, Ayton, Gordon, Edgecombe liderliğinde 95 baremini aşabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.05
intobet Oranı: 4.34Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

2024 Paris Olimpiyat Elemeleri iddaa tahmin ve analizleri

Hırvatistan – Yunanistan İddaa Tahmini 07.07.24

Pire’de düzenlenen 2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvası final maçında Hırvatistan Pazar günü saat 21:00’da ev …