Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün İddaa Kuponu (1) 07.03.20

Günün İddaa Kuponu (1) 07.03.20

Cumartesi programında bizleri Avrupa liglerinde oynanacak biribirnden keyifli maçlar bekliyor olacak. Ben de sizler için günün ilk bölümünde oynanacak karşılaşmalar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda ilk Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Aris – Ifaistos Limnou : MS 1 – 1.40 (İddaa) & MS 1 – 1.54 (Bets10)

İki takım arasında elbette ciddi farklar yok. Ancak Aris’in ev sahibi avantajı yanı sıra galibiyete çok daha fazla ihtiyacı olan taraf olduğunu masaya koymamız lazım. Selanik ekibi düşme hattından kurtulabilmek için kazanmak zorunda ve özellikle evlerindeki maçlar altın değerinde. Bu maçta da ateşli taraftarlarını arkalarına alarak agresif bir oyun ortaya koymalarını ve o çok ihtiyaçları olan galibiyete ulaşmalarını bekliyorum.

Manresa – Real Betis : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.47 (Bets10)

Manresa ev sahibi avantajı, kadro kalitesi ve koç farkı ile bir adım önde olacak bu maçta. Play-off yarışından daha fazla uzaklaşmamak ve düşme hattı ile güvenli mesafeyi korumak için kazanmak zorunda oldukları bir maç. Rakip Betis ise deplasmanlarda varlık gösteremeyen, ligin vasat takımlarından biri. Manresa’nın son haftaların formda isimleri Kravish ve Cvetkovic liderliğinde bu maçta da sürekli bir adım önde olacağını ve maç sonunda kazanan taraf olacağını tahmin ediyorum.

Murcia – Andorra : MS 1 – 1.40 (İddaa) & MS 1 – 1.54 (Bets10)

Murcia son haftalarda Booker liderliğinde özellikle kendi sahasında iyi bir ritm yakaladı ki geçen hafta deplasmanda Obradoiro engelini de geçmişlerdi. Bu maçta da ateşli taraftarlarını arkalarına alarak kazanıp düşme potasından bir adım daha uzaklaşma niyetindeler. Andorra için de play-off yarışı açısından önemli bir maç ama deplasmanlarda ne kadar zorlandıklarını düşündüğümde istekli ve galibiyete aç olan Murcia karşısında galibiyete yakın olmadıklarını söyleyebilirim.

Chalon Saone – Strasbourg : ÜST (163.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (162.5) – 1.48 (Bets10)

İki takım da ligin en yüksek tempoda oynayan, en verimli hücum eden takımları arasında yer alıyor. Ancak savunmalarının da bir o kadar yumuşak olduğunu biliyoruz. Chalon kendi sahasında tempoyu bildiği gibi yukarı çekecektir ki zaten Strasbourg da buna dünden razı. İki takımın da birbirlerinin hücum silahlarını durdurmakta zorlanacağı, genelde tam sahada geçecek, bol skorlu bir kapışma olmasını bekliyorum. Bir tarafta Armand, diğer tarafta York gibi iki kaliteli skorerin olduğu bir maçın keyifli geçeceğini söylemek yanlış olmaz.

İddaa Oranı: 3.69
Bets10 Oranı: 5.16

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …