Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Orleans – Roanne İddaa Tahmini 07.03.20

Orleans – Roanne İddaa Tahmini 07.03.20

Fransa JeepElite Pro A 25.hafta mücadelesinde Orleans Cumartesi saat 22:00’da Roanne ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.58 olarak açıklamış.

Orleans 9 galibiyet toplayabildi ve ana hedefleri olan düşme potasından uzak kalmayı başardılar, hatta düşme hattı ile play-off yarışının tam ortasında, iki gruptan da ikişer galibiyet uzaklıkta bulunuyorlar. Son haftalarda ise evlerinde üst üste aldıkları 2 galibiyet ile dikkat çektiler. Ligin iki üst sıra takımı Levallois ve Nanterre’i bu sahadan elleri boş göndermişlerdi. Strawberry, Groselle, Evans gibi tecrübeli silahlara sahipler.

Roanne rakibinden bir adım geride, 8 galibiyete sahip. Onlar düşme potasının sadece 1 adım üstündeler ve tehlikeli sulara oldukça yakın bir konumdalar. Ayrıca deplasman karneleri oldukça sorunlu, 11 maçtan 9 tanesini kaybederken evden uzakta 4 maçtır da kazanmayı unutmuş durumdalar. Son olarak Nanterre ve Boulazac’a ciddi farklarla yenilmekten kurtulamamışlardı, deplasmanlarda hiç direnç gösteremiyorlar.

Play-off yarışına biraz daha yaklaşmak hatta dahil olmak isteyen Orleans, son haftalarda özellikle iç saha maçlarında yüksek konsantrasyon ile oynayan bir takım görüntüsü çizdi. Bu maçta da konuk edecekleri denk rakipleri karşısında favori olduklarını söyleyebiliriz. Deplasmanlarda varlık gösteremeyen Roanne’ın bu maçta da farklı bir performans sergilemesini beklemiyorum. Ev sahibi tecrübeli silahları liderliğinde kazanarak play-off potasına bir adım daha yaklaşabilir.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.58
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …