Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (1) 09.11.23

Günün İddaa Kuponu (1) 09.11.23

NBA‘de Perşembe programının son kısmında oynanacak maçlara istinaden en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Dallas Mavericks – Toronto Raptors : MS 1 (-2.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.73 (intobet)

İki takım arasında bana göre konuşmaya bile gerek olmayan net bir kalite ve seviye farkı var. Dallas’ın elinde Doncic ve Irving gibi iki süper yıldızın yanı sıra Hardaway Jr., Josh Green, Grant Williams gibi kaliteli tamamlayıcılar da var. Ayrıca bu sezon evlerinde hiç hata yapmadıklarının altını tekrar çizeyim. Toronto da onlara bu sürprizi yapabilecek kalibrede ve motivasyonda bir takım değil. Ev sahibinin düşük handikapı da geçerek kazanmasını ve sahasındaki serisini sürdürmesini bekliyorum. 

Denver Nuggets – Golden State Warriors : MS 1 (-1.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-1.5) – 1.68 (intobet)

Batı’nın iki güçlü takımının kapışmasını izleyeceğiz. Her ne kadar denk güçlerin mücadelesi olacak olsa da hem Denver’ın ev sahibi avantajının bulunması hem de Jokic’i savunmasıyla sıkabilecek en önemli isimlerden Draymond Green’in forma giyemeyecek olmasıyla ibrenin Denver’a kaydığını düşünüyorum. Curry ve Thompson atarak direnmeye çalışacaklardır ama Jokic’e içerden çözüm bulamayacakları için direnseler de kaybedeceklerini öngörüyorum. 

Sacramento Kings – Portland Trail Blazers : MS 1 (-5.5) – 1.41 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.68 (intobet)

Portland tam kadro olabilseydi hazır Kings’i Fox’dan yoksun yakalamışken belki bir sürprize imza atabilirdi ama Williams, Henderson, Simons üçlüsünden yoksunken bu zorlu deplasmamda ayakta kalamayacaklarını düşünüyorum. Ev sahibinin Sabonis Monk, Mitchell, Huerter, Murray, Barnes gibi silahları bu kez son maça göre daha verimli kullanacağını ve eksikleriyle beraber iyice zayıflayan rakibi düşük farklarla da olsa geçerek sürprize izin vermeyeceğini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: 3.05
intobet Oranı: 4.88Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Milwaukee Bucks – New York Knicks İddaa Tahmini 06.12.23

NBA sezon içi turnuvası çeyrek final maçında Milwaukee Bucks Çarşamba günü saat 03:30’da New York …