Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sacramento Kings – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 09.11.23

Sacramento Kings – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 09.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Sacramento Kings Perşembe günü saat 06:00’da Portland Trail Blazers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Kings sezona istediği gibi başlayamadı. Fox’un sakatlığı nedeniyle özellikle hücumda bir türlü organizeolup ritmlerini bulamadıkları son 3 maçlarını üst üste kaybettiler. Artık bir reaksiyon göstererek kötü gidişe dur demek istiyorlar. Son maçta aslında kendilerinden bir siklet altta diyebileceğimiz Houston’dan deplasmanda tam 25 sayı fark yemişlerdi! 97 sayıda kalarak kendi standartlarına ulaşamadıkları o maçta Ellis 15 sayı, Huerter 13 sayı, 3 ribaund ve Murray 12 sayı, 5 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. Fox ve Lyles’dan bu maçta da yine faydalanamayacaklar. 

Portland ise sezona kötü girmişti ama son dönemde toparlanarak üst üste 3 galibiyet elde etmişti. Son maçta ise evlerinde olmalarına rağmen önemli eksikleri olan, denk rakipleri Grizzlies karşısında direnemediler ve 12 sayı farkla kaybederek serilerine de son vermiş oldular… 100 sayıda kaldıkları o maçta Grant 27 sayı, Brogdon 18 sayı, 7 ribaund, 11 asist ve Sharpe 18 sayı, 8 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. Bu maçta Robert Williams, Scoot Henderson ve Anfernee Simons gibi takımın 3 çok önemli isminden faydalanamayacaklar. 

Portland tam kadro olabilseydi hazır Kings’i Fox’dan yoksun yakalamışken belki bir sürprize imza atabilirdi ama Williams, Henderson, Simons üçlüsünden yoksunken bu zorlu deplasmamda ayakta kalamayacaklarını düşünüyorum. Ev sahibinin Sabonis Monk, Mitchell, Huerter, Murray, Barnes gibi silahları bu kez son maça göre daha verimli kullanacağını ve eksikleriyle beraber iyice zayıflayan rakibi düşük farklarla da olsa geçerek sürprize izin vermeyeceğini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.41
Best10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …