Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu (1) 22.10.22

Günün İddaa Kuponu (1) 22.10.22

Cumartesi programının ilk bölümünde İspanya Liga Endesa, İtalya Lega Basket Serie A, Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Breogan – Bilbao : ALT (158.5) – 1.53 (İddaa) & ALT (158.5) – 1.75 (intobet)

İki takımın gerek kadro kalitesi gerekse hedefler doğrultusunda birbirlerine yakın seviyede olduklarını düşünüyorum. Bilbao elbette daha formda ama bu maçta deplasmanlardalar. Bu nedenle iki takımın da kazanması sürpriz olmaz. Ben taraf bahsi yerine iki takımın da üretimde sınırlı ve buna karşı iyi savunma yaptıkları maçlar izletmelerinden dolayı tercihimi toplam bareme göre alt seçeneğinden yana kullanacağım, karşılıklı olarak 80 bareminin altında kalmaları beni şaşırtmaz. 

Reggio Emilia – Varese : MS 2 (+8.5) – 1.44 (İddaa) & MS 2 (+8.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde bir fark olduğunu düşünmüyorum. Diğer taraftan form grafiklerine baktığmızda galibiyet-mağlubiyet sayıları aynı olsa da Varese’nin kaybettiği maçlarda bile rakiplerine çok iyi direnebildiğini görüyoruz ki bu da onları böyle deplasman maçlarında bir adım öne çıkarıyor. Varese’nin bu maçta Brown ve Ross’un yanında Johnson, Teyes, Owens üçlüsünü de daha efektif kullanacağını, kaybetseler de kolay pes etmeyeceklerini, handikapın içinde kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

Dijon – Nanterre : ÜST (165.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.76 (intobet)

Dijon daha tecrübeli ve daha kaliteli bir kadroya sahip. Bir de üstüne ev sahibi avantajları var, bu nedenle de maçın favorisi diyebiliriz onlar için. Ama haftaiçi BCL’de zor bir deplasmandan geliyorlar, bu nedenle de Nanterre’in enerjisi ve yüksek temposu onları savunmada zorlayacaktır. Bu nedenle de bu maçın bir savunma maçı olacağını söylemek güç. Nanterre’in sürekli tempoyu forse edeceğini, bunun da bizlere yüksek skorlu bir mücadele izlettireceğini düşünüyorum. Bir tarafta Holston ile Simon, diğer tarafta Hornsby ile Bibbins varken karşılıklı olarak 80 sayıları zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.39
intobet Oranı: 5.02Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – LDLC Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 06.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 14. hafta mücadelesinde AS Monaco Salı günü saat 22:00’da LDLC …