Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Gravelines – Strasbourg İddaa Tahmini 22.10.22

Gravelines – Strasbourg İddaa Tahmini 22.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 6. hafta mücadelesinde Gravelines Cumartesi günü saat 21:00’da Strasbourg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Gravelines ligin orta şekerli takımlarından biri, ana hedefleri de ligde kalmak ve tehlikeleri sularda kendilerini bulmamak olacak. Son 4 maçlarından 3 tanesini ve son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler. O son 2 maçta güçlü rakiplerle deplasmanda oynadıklarını hatırlatalım; Monaco’ya 10 sayı farka ve Asvel’e ise 9 sayı farkla yenilmişlerdi. Son maçta Asvel karşısında Johnson 19 sayı, Seeley 16 sayı, 4 asist ve Robinson 11 sayı, 7 asist ile direnmeye çalışan isimlerdi.

Strasbourg ise beklentilerin altında kaldı şuana kadar, Pro A’daki 5 maçlarından sadece 1 tanesini kazanabildiler. Son olarak 15 Ekim’de kendi sahalarında konuk ettikleri denk rakiplerinden Limoges’a son nefeste 71-73 ile kaybetmişlerdi, yine maç sonunu kötü oynamışlardı. Evlerinde olmalarına rağmen üretimde zorlandıkları o maçta Mitchell 20 sayı, 8 ribaund, 5 asist, Lansdowne 15 sayı, 3 asist ve Keene 13 sayı, 4 ribaund, 5 asist ile yegane ayakta kalabilen isimler olmuşlardı. 

Gravelines bu sezon düşme potasından uzak kalarak play-off yarışına olabildiğince dahil olmaya çalışacak. Ellerinde de Johnson, Seeley, Robinson gibi tecrübeli yabancılar var. Evlerinde kolay lokma olmadıklarını da daha önce gösterdiler. Ama elinde iyi bir kadro olmasına rağmen sezona kötü başlayan Strasbourg’un artık deplasmanda da olsa bir reaksiyon göstereceğini düşünüyorum. İstikrarlı olmayan, güven vermeyen Gravelines karşısında Mitchell ve Keene liderliğinde kazanabileceklerini düşünüyorum, yine de riski azaltmak adına lehlerine açılan handikapı da yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Dabrowa Gornicza – Arka Gdynia İddaa Tahmini 07.12.22

Polonya Ligi 3. hafta erteleme maçında Dabrowa Gornicza Çarşamba günü saat 20:00’da Arka Gdynia ile …