Anasayfa / NBA / Philadelphia 76ers – San Antonio Spurs İddaa Tahmini (2) 23.10.22

Philadelphia 76ers – San Antonio Spurs İddaa Tahmini (2) 23.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Philadelphia 76ers, cumartesiyi pazara bağlayan gece saat 01:00’de San Antonio Spurs ile Wells Fargo Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 220.5 olarak belirlemiş.

Philadelphia 76ers, oynadığı iki maçta doğu konferansının güç sıralamasında önde gelen iki takım olan Boston ve Milwaukee ile karşı karşıya geldi ve iki maçta da galibiyet almayı başaramadı. Milwaukee karşısında bitime 28 saniye kala 88-86 önde olan ekip önce Wesley Matthews’in üçlüğüne engel olamadı ardından da iyi hücum edemeyince 90-88’lik moral bozucu bir mağlubiyet aldı. Her ne kadar mağlup olmuş olsalar da iki güçlü takıma karşı kötü sınav verdiklerini hatırlatmakta fayda var. 

San Antonio Spurs ise ilk maçında Charlotte’u konuk etmiş ve hiçbir şekilde varlık gösteremediği maçtan 129-102’lik bir mağlubiyetle ayrılmıştı. Ardından Indiana’ya konuk oldular ve rekor sayı çıkan maçta 17 üçlük, 32 tane de serbest atış isabeti buldular ve maçı 137-134 kazanmayı başardılar. Takımda kimsenin bireysel olarak öne çıktığını söyleyemeyiz ki Pacers karşısında da dört farklı isim 20 sayı barajını geçerek muhteşem bir homojen skor dağılımına imza attı.

Philadelphia kadro kalitesi bakımından iki süper star ve yanında da üst düzey parçalar bulunduruyor. Kaliteli bir kadro olsalar da tecrübeli koç Doc Rivers’ın kenarda biraz zayıf kaldığını söyleyebilirim. San Antonio Spurs ise son birkaç yıldır olduğu gibi yine genç ve enerjisi yüksek isimlerle izlemesi keyif veren bir yüksek tempo basketbolu izletiyor. Bu maçta Philadelphia’nın yüksek skor bulmasını beklediğim gibi Spurs’ten de benzer bir skor üretimi beklemekteyim. Tercihim bu yüzden üstten yana olacak.

Eksikler:

Philadelphia:
San Antonio: – 

İddaa Oranı: ÜST (220.5) – 1.52
intobet Oranı: ÜST (220.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7 Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini (2) 05.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Memphis Grizzlies ile Little Caesars …