Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 10.06.21

Günün İddaa Kuponu 10.06.21

Perşembe programında VTB Ligi, Yunanistan Ligi, Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

CSKA Moskova – Unics Kazan : Deplasman ALT (75.5) – 1.47 (İddaa) & Deplasman ALT (74.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım arasındaki farkın ne kadar fazla olduğunu ilk maçın ardından ikinci maçta çok daha net olarak görmüştük. Savunmada vidaları iyice sıkmaya başlayan CSKA ikinci maçta tam anlamıyla direncini kırdı rakibinin. Bu maçta da kendi sahalarında farklı bir senaryo olmayacağını, Kazan’ı 70 bareminde hatta altında bile tutacaklarını, yine savunmaya önem vereceklerini tahmin ediyorum. Evlerinde oynamanın da avantajıyla seriyi uzatmadan burada, bu maçta bitireceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de alternatif olarak CSKA’nın handikaplı galibiyetine yönelebilirsiniz. 

Lavrio – Panathinaikos : MS 1 (+13.5) – 1.53 (İddaa) & MS 1 (+11.5) – 1.85 (Bets10)

Elbette iki takım arasında ciddi anlamda bir kalite farkı mevcut. Panathinaikos rakibine göre hem daha kaliteli ve tecrübeli oyunculara sahip, hem de rotasyonları çok geniş. Ancak Lavrio da sezon boyunca olduğu gibi özellikle evinde iyi basketbol oynuyor. Bu tamam mı devam mı niteliğindeki maçta da Carter, Mouratos, Diallo gibi yıldızlarıyla kolay pes etmeyeceklerini, serinin 2. ayağında yine burada oynanan maçtaki gibi son topa kadar savaşacaklarını tahmin ediyorum. Bu nedenle öncelikli tercihim lehlerine açılan handikapı yanıma almak olacak. Alternatif olarak da Lavrio için açılan baremden üst seçeneğini düşünebilirsiniz. 

Alba Berlin – FC Bayern Munich : MS 2 (+5.5) – 1.31 (İddaa) & MS 2 (+5.5) – 1.48 (Bets10)

Her ne kadar ilk maçı Alba kazanmış olsa da Bayern’in hep işin içinde olduğunu gördük, maçtan kopmamışlardı. Bu maçta da ilk maçtan elde ettikleri bu moral ve özgüvenle kolay pes etmeyeceklerini, yine rakibin savunma zaaflarını, özellikle pota altında iyi değerlendirerek istedikleri üretim seviyesine çıkacaklarını düşünüyorum. Zaten bu da onların skorda kalmalarını sağlayacaktır, kaybetseler de yine handikapı aşılmayacağını düşünüyorum. Alternatif olarak da Bayern için açılan baremden üst seçeneğine yönelebilirsiniz. 

Real Madrid – Valencia :  MS 1 – 1.31 (İddaa) & MS 1 – 1.42 (Bets10)

Real cephesinde her ne kadar Llull, Laprovittola, Abalde, Randolph, Thompkins gibi önemli silahlar olmasa da halen tecrübe anlamında Valencia’dan çok daha yukarı seviyedeler. Causuer, Carroll, Rudy, Tavares gibi isimler bu tarz maçlara çok çıktıalr ve bu maçta da kendi sahalarında takımı sırtlayıp, gereken yerlerde sorumluluk alarak ağırlıklarını ortaya koyacaklardır ki bu tamam mı devam mı niteliğindeki maçta savunmada da vidaları sıkacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle ana tercihim Real’in galibiyeti ve adını finale yazdırmasından yana olacak. Alternatif olarak ise Valencia için açılan baremden alt seçeneği düşünülebilir. 

İddaa Oranı: 3.86
Bets10 Oranı: 6.80Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 14.06.21

Pazartesi programında sadece Fransa Jeep Elite Pro A sahnesinde maçlar oynanacak ve ben de sizler …