Anasayfa / İddaa Tahminleri / Real Madrid – Valencia İddaa Tahmini 10.06.21

Real Madrid – Valencia İddaa Tahmini 10.06.21

İspanya Liga Endesa yarı final serisi 3. ve son maçında Real Madrid Perşembe saat 23:00’da Valencia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.31 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.42 olarak belirlemiş.

Real Madrid önemli eksikleri olmasına rağmen ilk maçta WiZink’de konuk ettiği Valencia’yı 11 sayı farkla geçmeyi başarmıştı. İkinci maçta ise deplasmanda oynamalarının da etkisiyle işi biraz rölantiye aldılar, nasıl olsa son maça yeniden evimize dönecez diye düşünerek. Tabi Valencia da bunu affetmedi ve 18 sayı farkla net bir galibiyet alarak seriyi eşitledi. Şimdi kendi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Bu maçta da tecrübeli isimler Carroll, Tavares ve Causuer yine koç Laso’nun en güvendiği isimler olacaklar. 

Valencia ilk maçı rakibinin eksiklerine rağmen deplasmanda kaybetmişti. İkinci maçta bu kez rakibin eksiklerini iyi değerlendirdiler ve evlerinde oynamanın da avantajıyla dominant bir performans sergileyerek Labeyrie ve Tobey ile pota altında etkili olup, bu ikiliden toplam 31 sayı üreterek 18 sayı farkla net bir galibiyete imza attılar ve seriye tutundular. Şimdi bir kez daha Madrid’e gidiyorlar ve WiZink Arena’da tamam mı devam mı maçına çıkacaklar.

Real cephesinde her ne kadar Llull, Laprovittola, Abalde, Randolph, Thompkins gibi önemli silahlar olmasa da halen tecrübe anlamında Valencia’dan çok daha yukarı seviyedeler. Causuer, Carroll, Rudy, Tavares gibi isimler bu tarz maçlara çok çıktıalr ve bu maçta da kendi sahalarında takımı sırtlayıp, gereken yerlerde sorumluluk alarak ağırlıklarını ortaya koyacaklardır ki bu tamam mı devam mı niteliğindeki maçta savunmada da vidaları sıkacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle ana tercihim Real’in galibiyeti ve adını finale yazdırmasından yana olacak. Alternatif olarak ise Valencia için açılan baremden alt seçeneği düşünülebilir. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.31
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.42
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …