Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 10.09.23

Günün İddaa Kuponu 10.09.23

2023 FIBA Dünya Kupası‘nda kapanış günü geldi çattı. Ben de sizin için Pazar günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri hazırladım, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

ABD – Kanada : MS 1 & ÜST (189.5) – 2.08 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (189.5) – 2.48 (intobet)

Kuzey Amerika derbisinde iki takımın da tempoyu ne kadar çok sevdiklerini bilerek göz atmaya başlayalım. Ayrıca turnuvanın en skorer 3 takımından ikisinin karşılaşacağını da unutmayalım. ABD yarı finade bizlere tam 224 sayı izletmiş, Kanada’nın maçında da 181 sayı çıkmıştı. Her ne kadar ucunda madalya olsa da final maçı kadar ciddiye almayacaklardır elbette. Bu nedenle de savunma dirençlerinin daha da azalacağını tahmin ediyorum. ABD’nin geniş ve daha kaliteli kadrosuyla galibiyete yakın olduğunu, Kanada’nın ise onlara atarak, en az 95 sayı üreterek karşılık vermesini bekliyorum. Bu nedenle de tercihim ABD galibiyetiyle beraber üst seçeneği olacak. 

Almanya – Sırbistan : MS 2 (+3.5) – 1.41 (İddaa) & MS 2 (+3.5) – 1.54 (intobet)

Gerek turnuva boyunca takımların ortaya koydukları istatistikler gerekse sergiledikleri basketbolun zıtlığı bu maçın denk şekilde geçeceğinin mesajını net olarak bize veriyor. Sırplar’ın yarı finalde Kanada gibi etkili bir hücum takımını nasıl durdurabildiğini, Almanya’nın da ABD’yi kendi silahı olan tempoyla, hücum performansı ile vurduğunu gördük. Bu maçta da Almanya’nın akıcı hücumları mı Sırplar’ın sert ve disiplinli savunması mı diyeceğiz. Açıkçası ben çok çekişmeli maç ve nefeslerimizi tutacağımız bir son bekliyorum. Bu nedenle de tercihimi Sırbistan lehine açılan handikapı yanıma almaktan yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: 2.93
intobet Oranı: 3.82Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.07.24

2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvaları kapsamında Perşembe günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin …