Güncel
Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu 11.08.22

Günün İddaa Kuponu 11.08.22

Perşembe programında oynanacak Hazırlık Maçları arasından en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Litvanya – Finlandiya : ALT (160.5) – 1.48 (İddaa) & ALT (157.5) – 1.79 (intobet) 

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de tecrübe anlamında net farklar var. Litvanya EuroBasket’in madalya adaylarından biri ve özellikle uzun rotasyonunda turnuvada üstünlük kuramayacakları yok gibi diyebiliriz. Valanciunas-Sabonis ikilisine karşı hem savunmada hem de hücumda çok zorlanmıştı Finlandiya. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Litvanya’nın yine tempoyu düşürüp boyalı alan üretimine önem vereceğini, Markkanen’den yoksun Finlandiya’ya fazla skor şansı vermeyeceğini düşünüyorum. Bu nedenle de handikap riski almak yerine toplam baremden alt seçeneğine yöneleceğim.

Türkiye – Ukrayna : ALT (158.5) – 1.49 (İddaa) & ALT (155.5) – 1.82 (intobet) 

Milli takımımızda Larkin büyük olasılıkla forma giyemeyecek ama Furkan, Cedi, Alperen, Sertaç gibi önemli silahlarımızla Ukrayna’dan daha iyi bir takım olduğumuz gerçek. Bununla beraber ağır kondisyon idmaları ve Larkin’in olmaması tempomuzu düşürecektir, yarı sahada uzunlarımızı kullanacağımızı düşünüyorum. Diğer taraftan Ukrayna’da ise koç Bagatskis oyuncularının henüz hazır olmadığını ve hiçbirini 20 dakikadan fazla kullanmayacağını, sakatlık sıkıntısı yaşamak istemediğini belirtti, yani onların da hücum gücü zayıf kalacaktır. Düşük tempoda ve kısır bir maç bekliyorum ve milli takımımızın 75-80, Ukrayna’nın ise 70-75 bareminde kalmasını bekliyorum.

İspanya – Yunanistan : MS 2 (-1.5) – 1.46 (İddaa) & MS 2 (-4.5) – 1.88 (intobet) 

İspanya’nın sakatlıklar ve jenerasyon değişimi nedeniyle eski gücünde olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Atina’daki ilk maçta da hem Giannis’i durdurmakta sorun yaşamışlar hem de yeni devşirme Brown’dan beklenen katkıyı alamadıkları için Llull, Rubio, Rodriguez gibi isimlerin yokluğunda üretimde de sınıfta kalmışlardı. Yunanistan’ın İspanya’yı bu şekilde yakalamışken dinlendirilecek olan Giannis’den ve sakatlığı bulunan Sloukas’dan yoksun olsa da Calathes, Papapetrou, Papanikolaou, Papagiannis, Dorsey, Thanasis Antetokounmpo gibi isimler liderliğinde İspanya’ya yine üstünlük kurup, düşük handikapı geçebileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.22
intobet Oranı: 6.12Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (2) 02.10.22

Pazar programının ikinci kısmında İtalya Lega Basket Serie A, İspanya Liga Endesa, Yunansitan Süper Kupa …