Anasayfa / Gigantes / Marinos – Gigantes İddaa Tahmini 12.08.22

Marinos – Gigantes İddaa Tahmini 12.08.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Marinos Cuma günü saat 02:00’da Gigantes ile karşılaşacak. Best10 ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Marinos 8 maçın ardından hanesine sadece 2 galibiyet yazdırabildi ve grubun da ligin de zayıf halkalarından biri konumundalar. Son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler. Bu 2 kaybı da evlerinde yaşamışlardı ve önce Cocodrilos’a 12 ve Spartans’a 9 Ağustos’da 4 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. O son maçta 74 sayı üretebilmişlerdi. Ronald 18 sayı, 10 ribaund ile double-double yaparken, Uzoh da 16 sayı, 8 ribaund, 4 asist ile diğer öne çıkan isimdi.

Gigantes ise grubun iddialı takımlarından biri, 10 maçlarından 7 tanesini kazandılar ve galibiyet yüzdesi anlamında zirvedeki ekiplerden biri konumundalar. Üst üste 4 maçlarını kazandıktan sonra 7 Ağustos’da konuk ettikleri Spartans’a sürpriz şekilde 73-79 ile kaybetmişlerdi. Son deplasman maçlarında ise Cangrejeros’u 8 sayı farkla yendiklerini gördük. Shaw, Duarter, Johnson şuana kadar takımın öne çıkan isimleri konumundalar.

İki takım arasında kadro kalitesi ve sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Puan tablosunda da bu farkı görüyoruz zaten. Gigantes son maçta sahasında Spartans karşısında aldığı soğuk duştan gereken dersleri çıkaracaktır diye düşünüyorum. Marinos’un evinde olmasına rağmen bu maçta güçlü rakibi karşısında direnmekte zorlanacağını, handikapta kalamayacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Rusya VTB Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Avtodor Saratov – Astana İddaa Tahmini 04.10.22

VTB Ligi açılış haftası mücadelesinde Avtodor Saratov Salı günü saat 18:00’da Astana ile karşılaşacak. Hem …