Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 12.08.19

Günün İddaa Kuponu 12.08.19

Dünya Kupası hazırlık maçları devam ederken bugün 2 güzel maç izleyeceğiz. Ben de bu maçlar için en güvendiğim 2 tahmini sizler için seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese iyi şanslar.

Türkiye – Senegal : ALT (142.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (142.5) / 1.85 (Bets10)

Ay-yıldızlılar geride bıraktığımız 2 hazırlık maçında da takım savunmasını başarılı bir şekilde ortaya koydular ve baskı ile rakiplerini sindirerek 70 sayının altında tuttular. Şimdi karşılarında zaten hücum silahları sınırlı bir takım olan Senegal olacak. Onları da tıpkı Tunus gibi 60 sayıların bile altında tutabileceğimizi düşünüyorum, sert ve düşük skorlu bir maç bekliyorum.

Litvanya – Sırbistan : MS 2 / 1.85 (Bets10)

Sırplar ilk maçta Litvanya’yı biraz hafife alıp savunma sertliğini düşük tutarak başlamışlar ve şut sokmakta sorun yaşamışlardı. Bu maçta deplasmanda oynayacak olmalarına rağmen Bogdanovic-Jokic ikilisini daha erken devreye sokacaklarını ve ilk maçta olduğu kadar da kötü yüzdeyle şut atmayacaklarını düşünüyorum. Grigonis’e de Lucic ve Milosavljevic ile sert bir savunma uygulayacaklarını düşünüyorum. Yani ilk maçta olduğu gibi ibrenin yine Sırplar’dan yana olduğu kanaatindeyim.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 3.42

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …