Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Türkiye – Senegal İddaa Tahmini 12.08.19

Türkiye – Senegal İddaa Tahmini 12.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Türkiye Pazartesi saat 19:00’da Senegal‘i ağırlayacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 142.5 olarak açıklamışlar.

Milli takımımız oynadığı hazırlık maçlarında işin savunma tarafında ne kadar sert ve disiplinli olduğunu gösterdi. İlk maçta Fransa’yı 69 ikinci maçta ise Tunus’u 54 sayıda tutmuştuk. Şimdi takıma Ersan ve Wilbekin’in de katılımlarıyla hücumda farklı silahlara da sahip olacağız. Ancak koç Sarıca’nın bu maçta onlara fazla yüklenmeyeceğini, oynatsa da sürelerini kısıtlı tutabileceğini düşünüyorum. 

Senegal ise izlediğimiz tüm hazırlık maçlarında işin hücum tarafında sıkıntılı bir görüntü verdi. Evet Faye ve Toure gibi önemli uzunlara sahipler ama kısa rotasyonunda yaratıcı bir isim yok ve bunun problemini çok çektiler, çekmeye de devam edecek. Verona’da katıldıkları turnuvadaki 3 hazırlık maçında sırasıyla 54, 75 ve 56 sayı bulabilmişlerdi. 

Ay-yıldızlılar geride bıraktığımız 2 hazırlık maçında da takım savunmasını başarılı bir şekilde ortaya koydular ve baskı ile rakiplerini sindirerek 70 sayının altında tuttular. Şimdi karşılarında zaten hücum silahları sınırlı bir takım olan Senegal olacak. Onları da tıpkı Tunus gibi 60 sayıların bile altında tutabileceğimizi düşünüyorum, sert ve düşük skorlu bir maç bekliyorum.

İddaa Oranı: ALT (142.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (142.5) / 1.85
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …