Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Litvanya – Sırbistan İddaa Tahmini 12.08.19

Litvanya – Sırbistan İddaa Tahmini 12.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Litvanya Pazartesi saat 19:30’da Sırbistan‘ı konuk edecek. İddaa bu maça barem belirlememişken Bets10 ise misafir takımın direkt galibiyeti için 1.85 oran belirlemiş.

Litvanya 2 gün önce Belgrad’da oynanan maçta Grigonis’in ekstra skorer oyununun da etkisiyle güçlü rakibine karşı çok iyi direnmiş ancak maç sonunda Jokic – Bogdanovic ikilisine ve Sırplar’ın sertleşen savunmasına karşı çözüm üretmeyi başaramamışlardı. Özellikle Kalnietis ve Lekavicius 1 numarada yetersiz kalmışlardı.

Sırbistan tam anlamıyla yıldızlar topluluğu ve uzun bir aradan sonra tam kadro ile yer alacak Dünya Kupası’nda tabi son maçta sakatlanan Teodosic ile henüz %100 iyileşmemiş olan Kalinic’i saymazsak. İlk maçta da gördük ki Jovic ile Micic 1 numarada Teodosic’i aratmayacaklar hatta organizasyon ve savunma yönünde çok daha fazla katkı verecekler. Pota altında ise Marjanovic, Milutinov, Jokic, Raduljica rotasyonuna şapka çıkarmaktan başka yapabileceğim bir yorum yok.

Sırplar ilk maçta Litvanya’yı biraz hafife alıp savunma sertliğini düşük tutarak başlamışlar ve şut sokmakta sorun yaşamışlardı. Bu maçta deplasmanda oynayacak olmalarına rağmen Bogdanovic-Jokic ikilisini daha erken devreye sokacaklarını ve ilk maçta olduğu kadar da kötü yüzdeyle şut atmayacaklarını düşünüyorum. Grigonis’e de Lucic ve Milosavljevic ile sert bir savunma uygulayacaklarını düşünüyorum. Yani ilk maçta olduğu gibi ibrenin yine Sırplar’dan yana olduğu kanaatindeyim.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 / 1.85
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …