Güncel
Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün İddaa Kuponu 14.11.20 (Karma-1)

Günün İddaa Kuponu 14.11.20 (Karma-1)

Cumartesi programında akşamın ilk bölümünde Fransa JeepElite Pro A ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlar arasından en güvendiğim tahminleri sizler için belirledim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu (Karma-1). Herkese bol şanslar.

Metropolitan Levallois – Bourg : MS 1 & ÜST (159.5) – 2.55 (İddaa) & MS 1 & ÜST (160.5) – 3.20 (Bets10)

İki takım da Pro A’da namağlup yollarına devam ediyorlar ve bu maçta birinin ünvanı sona erecek. Bu noktada hem iç saha avantajı hem de son maçlarda oynadığı basketbol seviyesi açısından Levallois’nın bir adım önde olduğunu düşünüyorum. İki Brown liderliğinde Ginat ve Marei’yi de pota altında verimli kullanarak 85 baremine rahat ulaşıp, hatta geçiyorlar. Bourg’un da Pellos, Andjusic, Peacock üçlüsü ile yüksek tempoda onlara en az 80 sayı ile cevap verebileceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihimi Levallois galibiyetiyle beraber üst seçeneğinden yana kullanacağım.

Fuenlabrada – Zaragoza : MS 1 & ÜST (173.5) – 2.50 (İddaa) & MS 1 & ÜST (174.5) – 3.20 (Bets10)

İki takım da ligin yüksek tempoda oynayan ve hücum verimliliği iyi seviyelerde olan ekipleri arasındalar. Tabi Fuenlabrada Avrupa mesaisi yapmadığı için bu maça daha diri daha enerjik çıkacak. Trimble, Meindl, Emegano ikilisi ile iyi durumda olmayan Zaragoza’ya karşı üstünlük kuracaklarını, ayrıca rakibin zayıf savunmasına da cezayı keserek bizlere yüksek skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini düşünüyorum ki Zaragoza da bu tempoda Ennis ve Seeley liderliğinde en azından 85 sayı ile onlara karşılık verecektir.

İddaa Oranı: 6.38
Bets10 Oranı: 10.24Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (2) 26.11.20

2023 FIBA Dünya Kupası ön elemeleri kapsamında Perşembe programında oynanacak maçlar arasından en güvendiğim tahminleri …