Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 14.11.20 (Karma-2)

Günün İddaa Kuponu 14.11.20 (Karma-2)

Cumartesi programının son bölümünde yer alan Almanya easyCredit BBL, Fransa JeepElite Pro A ve İspanya Liga Endesa sahnesindeki maçlar arasından sizler için en güvendiğim tahminleri seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (Karma-2). Herkese bol şanslar.

Ratiopharm Ulm – Bayreuth : EvSahibi ÜST (87.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (89.5) – 1.92 (Bets10)

Ulm sezonun formda takımlarından biri. Koç Lakovic’in ekibinde roller net olarak belli ve Osetkowski’yi pota altında iyi kullanıp, Caupain ve Obst liderliğinde de kısalardan da verimli katkı alabilen bir takım. Karşılarında yoğun bir fikstürden gelen yorgun bir takım olacak, bu nedenle tempoyu forse etme konusunda hiç geri adım atmayacaklarını, rakibin yumuşak savunmasını cezalandıracaklarını ve kazanırken 90 sayıları görebileceklerini tahmin ediyorum.

AS Monaco – Dijon : MS 2 (+9.5) – 1.40 (İddaa) & MS 2 (+11.5) – 1.45 (Bets10)

Monaco cephesinde Carrington’ın sakatlığı sonrası Gray ve Rebic hamleleri yapıldı ama şampiyonluk hedefleyen bir takım için yeterli olmadığını düşünüyorum. Ayrıca EuroCup’daki son 2 maçlarında güçlü rakiplere karşı verdikleri sınavlarda ciddi anlamda sınıfta kaldılar. Dijon ise daha mütevazi bir kadroya sahip olsa da Holston, Simon, Julien, Vanwijn ve Chassang gibi istikrarlı, en üst düzey verimlilikte oynayan isimlere sahip. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen sahaya ciddi anlamda enerji ve direnç koyacaklarını, kaybetseler de çift haneli farklar yemeyeceklerini düşünüyorum.

FC Barcelona – Real Betis : MS 1 & ALT (154.5) – 1.70 (İddaa) & MS 1 & ALT (155.5) – 2.05 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite farkı var. Barça hem oyuncu kalitesi anlamında hem de oynanan basketbol seviyesi anlamında net olarak bir kaç adım önde rakibinden. Bununla beraber savunmada da ne kadar iyi iş çıkardıklarını biliyoruz, ortalama 74 sayı görüyorlar potalarında Endesa sahnesinde. Bu maçta da düşük tempoda oynayıp son haftalarda savunmayı sertleştirmeye çalışan Betis karşısında üretim konusunda zaman zaman zorlanacaklarını ama kazanırken yine güçlü savunmaları ile bizlere düşük skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.57
Bets10 Oranı: 5.71Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Ratiopharm Ulm – Rasta Vechta İddaa Tahmini (2) 06.12.20

Almanya easyCredit BBL 5. hafta mücadelesinde Ratiopharm Ulm, Pazar saat 17:00’de Rasta Vechta ile karşı …