Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 17.11.23

Günün İddaa Kuponu 17.11.23

Turkish Airlines Euroleague 9. hafta programı Cuma maçları ile tamamlanıyor. Ben de sizin için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Zalgiris Kaunas – Bayern Munich : MS 2 (+7.5) – 1.44 (İddaa) & MS 2 (+7.5) – 1.65 (intobet)

Zalgiris üst üste 4 maç kaybetti ve bir reaksiyon arayacak kendi sahasında, bu nedenle de kazanmaları sürpriz olmaz elbette. Ancak karşılarında 4 maçlık kötü seriye Partizan’ı geçerek dur demiş, daha moralli ve daha diri bir Bayern olacak. Üstelik son maçta kullanamadıkları Obst ile Bonga’nın da dönme ihtimalleri var. Onlar dönse de dönmese de Edwards, Francisco, Booker üçlüsünün yanı sıra bu kez Ibaka’yı daha iyi kullanacaklarını ve bu zor deplasmanda direneceklerini, play-in yolundaki denk rakiplerinden biri olan Zalgiris’e karşı kolay lokma olmayacaklarını tahmin ediyorum. 

FC Barcelona – Valencia : MS 1 (-6.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.65 (intobet)

Barça 2 gün önce Baskonia deplasmanında tam 23 sayın farkla kaybetti ama bunun bir iş kazası olduğunu düşünüyorum ve bu hezimetten sonra onlarla, üstelik de burada Palau’da kimsenin karşılaşmak istemyeceğini söyleyebilirim. Valencia her ne kadar sezonun iyi ve dirençli basketbol oynayan ekiplerinden biri olsa da reaksiyon motivasyonu ile taraftarının karşısına çıkacak kaliteli Barça kadrosu karşısında şanslarının olabileceğini sanmıyorum… Ev sahibinin özellikle pota altında Vesely-Willy ikilisini verimli kullanarak üstünlük kuracağını, handikapı da geçerek kazanacağını tahmin ediyorum. 

Partizan – Alba Berlin : ÜST (166.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (166.5) – 1.67 (intobet)

Kağıt üstünde Partizan daha iyi bir kadroya sahip ki evlerinde oynamanın avantajı da var. Ancak son haftalarda güven vermiyorlar ve savunmaları da yumuşak kalıyor. Alba da rakibi gibi tempoyu sevenü, açık alanda koştukça coşan bir takım. Dolayısıyla bu maçta takımların savunmada birbirlerini çok zorlamayacaklarını, daha çok atanın kazanacağını düşünüyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: 3.09
intobet Oranı: 4.55Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 06.12.23

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta kapanış gününde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için …