Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu 18.07.19

Günün İddaa Kuponu 18.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası‘nda bugün çeyrek final ve klasman maçlarını izleyeceğiz. Ben de sizler için bu 8 maç arasından en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Büyük Britanya – Almanya : MS 2 / 1.25 (Bets10)

Britanya atletizm ve yetenek konusunda potansiyeli yüksek takımlardan birisi ancak takım olma ve tecrübe konusunda sıkıntıları var. Karşılarında ise disiplin, sistem ve takım olgusunun en önemli temsilcilerinden biri olan Almanya olacak. Almanlar zaman zaman zorlasa da bu maçta hata yapmayacaktır ve adlarını yarı finale yazdıracaktır.

Sırbistan – Yunanistan : MS 1 / 1.45 (Bets10)

İki takım da play-off maçlarında beklentilerin çok altında kalmışlardı. Ancak Sırbistan’daki problem sadece konsantrasyondan ibaret, yoksa kalite olarak Yunanistan da dahil olmak üzere turnuvadaki bir çok takımdan öndeler. Bu maçta da Britanya maçının reaksiyonunu gösterip Almanya’dan fark yiyerek çökmüş durumda olan Yunanistan’ı yeneceklerini düşünüyorum.

Türkiye – İspanya : MS 2 / 1.41 (Bets10)

Milli takımımız İtalya karşısında son çeyrekte çok önemli bir geri dönüşe imza atsa da kalan 3 periyotta oynadığımız basketbol hiç iç açıcı değildi ve artık turnuvanın bu noktasından itibaren böyle geri dönüşler yapmak çok zor. En büyük şanssızlığımız çeyrek finalde İspanya ile karşılaşmak oldu, en azından yarı finalde karşılaşmamız gerekirdi. Güçlü İspanya karşısında halen takım olma konusunda sorun yaşayan ekibimizin maalesef şansı olduğunu düşünmüyorum.

İsrail – Litvanya : MS 1 / 1.55 (Bets10)

İsrail Avdija-Madar ikilisi ile çok keyifli bir basketbol oynuyor ve ev sahibi avantajlarını da çok iyi kullandılar şuana kadar. Bu maçta karşılarında Litvanya gibi güçlü bir rakip olacak ancak onların da son maçlarda biraz diş gösteren takımlara karşı bile zorlandıklarını görmüştük. Dolayısıyla bu maçta ev sahibi avantajı ile formda İsrail’in bir adım önde olacağını ve zor da olsa kazanarak adını yarı finale yazdıracağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 3.96

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 08.08.20

NBA‘de normal sezon maçları Cumartesi programı ile devam ediyor. Ben de sizler için bu maçlar …