Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Karadağ – Letonya İddaa Tahmini 18.07.19

Karadağ – Letonya İddaa Tahmini 18.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 9.luk – 16.lık klasman mücadelesinde Karadağ Perşembe saat 20:30’da Letonya ile karşılaşacak. İddaa bu maça barem açmamışken Bets10 ise Letonya lehine 11.5 handikap belirlemiş.

Karadağ milli takımımızla ile aynı gruptaydı ve ekibimize artı Fransa’ya çift haneli farklarla kaybederken Britanya’yı ise 4 sayı farkla geçmişti. Play-off’da ise ev sahibi İsrail’e farklı yenilmekten kurtulamadı. Şimdiye kadar oynadıkları tek denk rakipleri Britanya’ydı. Drobnjak, Simonovic ve Slavkovic takımlarını sürükleyen isimler oldular.

Letonya ise turnuvanın zayıf halkalarından biri. Zaten ağırlıklı 2000 doğumlu oyuncularla geldiler ve şuana kadar maç kazanabilmiş değiller. Grupta üçte 0 yaparken tüm rakiplere çift haneli farklarla yenilmişlerdi. Play-off maçında ise ev sahibi İsrail karşısında 19 sayı fark yiyip dağılmışlardı. Atelbauers neredeyse tek ayakta kalan isimleri oldu.

Karadağ daha yetenekli ve daha geniş bir rotasyona sahip. Drobnjak liderliğinde zayıf rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını düşünüyorum ki Letonya’nın direnç gösterme konusunda özellikle ikinci yarılarda sorun yaşadıklarını ve kırılarak fark yediklerini hep gördük. Karadağ’ın handikapı aşarak kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-11.5) / 1.79
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Eurocup basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Nanterre – Unics Kazan İddaa Tahmini 16.10.19

7DAYS EuroCup 3.hafta mücadelesinde C grubunda Nanterre, Çarşamba 21:45’te Unics Kazan ile karşı karşıya gelecek. …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.