Güncel
Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 18.11.20 (Euroleague)

Günün İddaa Kuponu 18.11.20 (Euroleague)

Turkish Airlines Euroleague‘de 9. hafta programı Çarşamba maçları ile sona erecek. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (Euroleague). Herkese bol şanslar.

Real Madrid – Maccabi Tel Aviv : İY&MS 1 – 1.45 (İddaa) ; İY&MS 1 – 1.75 (Bets10)

Real son haftalarda kendine geldi ve hem Euroleague hem de Endesa’da üst üste iyi sonuçlar almaya başladı. Llull, Campazzo, Laprovittola’dan oluşan guard rotasyonu artı iki tecrübeli şutör Carroll ve Rudy’nin ritm bulmaları ve bunlara artı olarak pota altında Thompkins, Randolph, Tavares üçlüsünün pota altındaki verimli oyunu neden halen en güçlü şampiyonluk adayları arasında yer aldıklarını gösterir nitelikte. Maccabi elbette kağıt üstünde iyi bir kadroya sahip ama son deplasman maçlarında direnmelerine rağmen sonuca gidemediler. Güçlü ve formda Real’in onların direncini ilk yarıdan kırıp maçın sonunda da kazanan taraf olacağını tahmin ediyorum.

Alba Berlin – Asvel Villeurbanne : MS 1 – 1.35 (İddaa) & MS 1 – 1.52 (Bets10)

Alt sıraları ilgilendiren, denk güçlerin kapışması niteliğinde bir maç izleyeceğiz. İki takım da tempo ve toplam skor konusunda dengesizler, farklı maçlar izlettiler bizlere sezon boyu. Bir tarafta Siva diğer tarafta Cole yok, bu anlamda da denge var aslında. Ancak Alba’nın dengeyi bozabilecek 2 önemli faktörü var; birincisi kurt hoca Reneses, ikincisi ise formda forvetler Fontecchio ve Luke Sikma. Alba’nın taraftarsız da olsa kendi sahasında oynamanın avantajını da kullanıp hasretle beklediği galibiyete denk rakibi karşısında ulaşacağını tahmin ediyorum.

Olimpia Milano – Kızıl Yıldız : MS 1 – 1.35 (İddaa) & MS 1 – 1.48 (Bets10)

Milano Punter ve Micov’un dönmesiyle Rodriguez liderliğinde artık hücumda çok daha tehlikeli bir takım olaca ki son maçlarda Shields ile LeDay ikilisi de çok formdaydılar. Bu maçta da koç Messina’nın en güvendiği üçlü olacaklar. Kızıl Yıldız her ne kadar dirençli bir takım olsa da Loyd üstünde kurulacak baskı ve karar mekanizmasının Walden üzerine devredilmesinin zorlanması sonucu sınıfta kalabiliyorlar ki bu son Real maçında gördük. Milano takım savunmasının da Loyd üzerinde bu baskıyı kuracağını, Rodriguez liderliğinde Hines ile LeDay’i de pota altında verimli kullanıp galibiyete ulaşacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 2.64
Bets10 Oranı: 3.94Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 27.11.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 11. hafta programı Cuma maçları ile tamamlanacak. Ben de sizler için bu …