Güncel
Anasayfa / AX Armani Exchange Olimpia Milan / Olimpia Milano – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 18.11.20

Olimpia Milano – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 18.11.20

Turkish Airlines Euroleague 9. hafta mücadelesinde Olimpia Milano Çarşamba saat 22:45’de Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.48 olarak belirlemiş.

Milano cephesinde son maçlarda işler yolunda gidiyor diyebiliriz. 6 Kasım’da oynadıkları son Euroleague maçından sonra takımdaki yanlış covic alarmı nedeniyle maçları iptal olmuş ama sonrasında ligde 2 maç yapmışlar ve Brescia’yı içerde tam 31 ve Cantu’yu deplasmanda 18 sayı farkla çok rahat geçmişlerdi. Artık Delaney ve Datome dışında tüm sakatlar döndü, Punter ile Micov yavaş yavaş ritm bulmaya başladılar. Rodriguez formunun zirvesinde takımına çok iyi liderlik ediyor. Bu sezon Euroleague sahnesinde oynadıkları 2 iç saha maçını da kazandılar ve hedef seriyi 3 maça çıkarmak.

Kızıl Yıldız da son maçlarda ne kadar dişli bir rakip olduğunu, kesinlikle kolay lokma olmadığını gösterdi. Ama son 2 maçlarında konuk ettikleri Real’e direnmelerine rağmen 6 sayı farkla yenildiklerini, Adriyatik’de ise zayıf rakipleri Split karşısında çok zorlanarak son topta 2 sayı farkla yenebildiklerini belirtelim. Euroleague sahnesindeki deplasman karneleri de sıkıntılı, ilk 3 maçı üst üste kaybettikten sonra son deplasman maçlarında zayıf rakipleri Asvel karşısında ecel terleri dökmüşler, 1 sayı ile kazanabilmişlerdi. Önemli bir eksikleri yok bu maç öncesi.

Milano Punter ve Micov’un dönmesiyle Rodriguez liderliğinde artık hücumda çok daha tehlikeli bir takım olaca ki son maçlarda Shields ile LeDay ikilisi de çok formdaydılar. Bu maçta da koç Messina’nın en güvendiği üçlü olacaklar. Kızıl Yıldız her ne kadar dirençli bir takım olsa da Loyd üstünde kurulacak baskı ve karar mekanizmasının Walden üzerine devredilmesinin zorlanması sonucu sınıfta kalabiliyorlar ki bu son Real maçında gördük. Milano takım savunmasının da Loyd üzerinde bu baskıyı kuracağını, Rodriguez liderliğinde Hines ile LeDay’i de pota altında verimli kullanıp galibiyete ulaşacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Estonya – Rusya İddaa Tahmini 28.11.20

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında pandemi önlemleri nedeniyle Talin, Estonya’da oynanacak maçta Estonya Cumartesi saat …