Güncel
Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu (2) 03.09.23

Günün İddaa Kuponu (2) 03.09.23

2023 FIBA Dünya Kupası son 16 turu Pazar maçları ile tamamlanacak. Ben de sizin için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Dominik Cumhuriyeti – Sırbistan : MS 2 (-7.5) – 1.42 (İddaa) & MS 2 (-7.5) – 1.60 (intobet)

Bir tamam mı devam mı maçı daha izleyeceğiz. Kaybeden takımın madalya şansı kalmayacak. Sırbistan elbette bu tarz maçları daha fazla oynayan daha tecrübeli oyunculardan kurulu bir takım. Bununla beraber Bogdanovic gibi formda ve etkili bir liderleri var. Ayrıca Milutinov’u da çember altında verimli kullanarak erken faul problemine girebilen Towns’un bu zaafını işleyebilirler. Bu kritik maçta Avrupalı oyuncuların tecrübe ve kalite farkını sahaya koyacaklarını, rakibin direncini ikinci yarıda da olsa kırarak handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum.

ABD – Litvanya : MS 2 (+16.5) – 1.49 (İddaa) & MS 2 (+16.5) – 1.64 (intobet)

Elbette ABD, yetenek ve atletizm seviyesi turnuvadaki herkesten üstün olan bir takım ve bu maçta da net olarak favori konumundalar. Ancak Vucevic liderliğindeki Karadağ’ın onları nasıl zorladığını gördük. Benzer şekilde Valanciunas’ı pota altında verimli kullanacak Litvanya’nın da onları terletebileceğini düşünüyorum ki geçmişte ABD’nin canını birçok kez sıktıklarını biliyoruz. Kaybeden takım büyük olasılıkla çaprazdan lider gelecek Sırbistan ve kazanan da İtalya ile eşleşecek. İki eşleşme de kolay olmayacaktır, bu nedenle ABD’nin motivasyon problemi yaşayabileceğini, Litvanya’nın direnebileceğini tahmin ediyorum. 

İspanya – Kanada : MS 1 (+8.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (+8.5) – 1.68 (intobet)

Turnuvanın iki güçlü madalya hatta şampiyonluk adayının bu kadar erken karşılaşması ve birinin elenecek olması biz basketbolseverler adına üzücü elbette. İki takımı da en azından yarı finalde görmeyi isterdik. Ama bu maçı kaybeden evine giderken kazanan ise Slovenya-Almanya maçının kaybedeni ile eşleşecek. Basketbol kalitesi adına yüksek bir maç izleyeceğimizi, Kanada yetenek ve atletizm seviyesi anlamında bir adım önde olsa da İspanya’nın tecrübe ve takım oyunu faktörlerini iyi kullanarak maçta kalmasını, kolay pes etmemesini bekliyorum. Bir şampiyonun yüreğini asla hafife almayın!

İddaa Oranı: 3.09
intobet Oranı: 4.41Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.09.23

Salı programında Adriyatik Ligi Süper Kupa ve Hazırlık Maçları kapsamında oynanacak mücadelelere istinaden en güvendiğim …