Anasayfa / 2022 FIBA Asya Kupası / Günün İddaa Kuponu (2) 24.07.22

Günün İddaa Kuponu (2) 24.07.22

Pazar programının ikinci kısmında 2022 FIBA Asya Kupası ve 2022 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası kapsamında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Lübnan – Avustralya : MS 2 (-7.5) – 1.46 (İddaa) & MS 2 (-8.5) – 1.66 (Bets10)

Evet Lübnan turnuvanın flaş takımı ama yarı finalde Ürdün karşısında ne kadar zorlandıklarını da gördük, şansları da onlara yardım etmişti. Avustralya ise turnuvanın en dominant takımı. Onları şuana kadar zorlayabilen bir takım çıkmadı. Açıkçası bu maçta da Lübnan’ın bunu yapabileceğini düşünmüyorum. Maker ve McCarron liderliğinde McDowell, Froing, Proctor gibi isimlerden de x-faktör katkısı alarak handikapı aşarak rahat bir şekilde şampiyon olacaklarını tahmin ediyorum. 

Litvanya – İspanya : MS 2 (-7.5) – 1.54 (İddaa) & MS 2 (-9.5) – 1.88 (Bets10)

Elbette Litvanya Rubstavicius ve Marciulionis liderliğinde kolay teslim olmayacaktır. Ama İspanyollar’ın turnuva boyunca ne kadar dominant bir basketbol oynadığını, adeta farklı bir boyutta olduklarını biliyoruz. Dolayısıyla ben şampiyonluğu kaptırmalarının ciddi anlamda büyük bir sürpriz olacağını düşünüyorum. Nunez, Caicedo, Jimenez, Dominguez gibi isimlerin liderliğinde bu sürprize izin vermeyeceklerini ve kupayı kaldırırken handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

Hırvatistan – Belçika : MS 1 (-1.5) – 1.65 (İddaa) & MS 1 (-1.5) – 1.85 (Bets10)

Hırvatistan Buljan liderliğinde daha kaliteli ve daha potansiyelli bir kadroya sahip. Bunu turnuva boyunca gösterdiler özellikle grup maçlarının ardından. Belçika ise sınırlı bir takım ve Türkiye karşısında uzatmada kaybettikleri klasman maçı sonrası dirençlerinin düştüğünü söyleyebiliriz. Daha iyi durumda olan ve daha yenetekli isimleri kadrosunda bulunduran Hırvatistan karşısında kaybederken handikapta kalamayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.71
Bets10 Oranı: 5.77Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (BSL) 02.10.22

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi açılış haftasında Pazar programında yer alacak maçlara dair en güvendiğim …