Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (2) 28.04.24

Günün İddaa Kuponu (2) 28.04.24

Pazar programının son kısmında İtalya Lega Basket Serie A, Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Olimpia Milano – Brescia : MS 1 (-5.5) – 1.49 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.70 (intobet)

Her ne kadar puan tablosunda aynı galibiyet sayısına sahip olsalar da elbette aralarında net bir siklet farkı var. Milano her alanda rakibinden bir değil, birkaç gömlek üstün bir takım. Mirotic’den faydalanamıyor olsalar da Shields, Napier, Valentine, Melli, Hines, Voigtmann gibi silahlarla Serie A seviyesinin üstünde olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Brescia’nın kolay lokma olmasını beklemiyorum ama handikapı koruyacak kadar da Milano’yu zorlayabileceklerini düşünmüyorum. 

FC Bayern Munich – Tubingen : EvSahibi ÜST (94.5) – 1.48 (İddaa) & EvSahibi ÜST (94.5) – 1.58 (intobet)

İki takım arasındaki kalite farkını anlatmaya gerek yok sanırım, Bayern her alanda rakibinden üstün olan ve ligin şampiyonluk favorilerinden biri konumunda bulunan bir ekip. Geçen hafta Heidelberg deplasmanında aldıkları şok yenilgiyi unutturmak adına bu kez evlerinde bir diğer zayıf rakip Tubingen karşısında dominant bir oyun sergileyeceklerini, Bolmaro, Edwrds, Francisco, Lucic, Bonga gibi silahlarla kazanırken savunması yol geçen hanı olan rakibin potasına da en az 95 sayı bırakabileceklerini öngörüyorum.

Andorra – FC Barcelona : MS 2 & ÜST (168.5) – 2.13 (İddaa) ; MS 2 & ÜST (168.5) – 2.50 (intobet)

Barça tabi her alanda rakibinden bir değil birkaç seviye üstün bir takım. Haftaiçi Euroleague play-off serisinden yorgun geliyorlar ama evlerinde oynadıkları için en azından seyahet anlamında rahat olacaklar, Andorra onlara uzak bir şehir değil. Diğer yandan Olympiakos maçlarındaki yorgunluğun savunmayı daha çok etkileyeceğini düşünüyorum ve Andorra gibi tempoyu seven, savunması zayıf bir takım karşısında hücumda sorun yaşamayacaklarını, kazanmalarını beklediğim maçta savunmayı ikinci plana atarak bize yüksek skorlu, keyifli bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 4.70
intobet Oranı: 6.72Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Olimpia Milano – Brescia İddaa Tahmini 25.05.24

İtalya Lega Basket Serie A yarı final serisi ilk maçında Olimpia Milano Cumartesi günü saat …