Anasayfa / İddaa Tahminleri / Philadelphia 76ers – New York Knicks İddaa Tahmini 28.04.24

Philadelphia 76ers – New York Knicks İddaa Tahmini 28.04.24

NBA Doğu Konferansı çeyrek final serisi 4. maçında Philadelphia 76ers Pazar günü saat 20:00’da New York Knicks ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler.

Sixers normal sezonu play-in’in ardından 7. sırada bitirdiği için bu seride saha avantajına sahip değil ve New York MSG’dekim ilk 2 maçı da kaybettiler bildiğiniz üzere. Ama serinin Philadelphia’daki, yani evlerindeki ilk ayağında 11 sayı farkla net bir galibiyet alarak kolay lokma olmayacaklarının mesajını verdiler. Şimdi bir kez daha kritik bir maça çıkacaklar, kaybetmeleri durumunda 3-1 geriye düşecekler ve geri dönmeleri bir hayli zor olacak… Covington dışında başka bir eksikleri bulunmuyor.

Knicks bu sezon beklentilerin üstüne çıkan takımlardan birisi oldu. Sezonun ikinci yarısında önemli bir bölümde hem Anunoby hem de Randle’dan hatta bir dönem Brunson’dan da yoksun olmalarına rağmen ayakta kaldılar ve normal sezonu 2. sırada bitirdiler. Bu seriye de iyi başladılar, ilk 2 maçı kazanarak saha avantajını korudular. Yani buradaki ilk maçtan sonra bu maçı kaybetseler de sorun değil, evlerinde kazanmaya devam ettikleri sürece yarı final biletini kapabilirler. Sezonu kapatan Randle ve görev adamları Brown ile Washingont dışında eksikleri yok, Robinson’un durumu ise belirsiz.

Embiid’in tam olarak sağlığına kavuşamadığını gördüğümüz ilk 2 maçı kaybetmişlerdi ama son maçta ne kadar iyi direndiklerini görmüştük, sadece 3 sayı ile kaybetmişlerdi. Bunun olumlu yansımalarını da evlerindeki ilk maçta gördük. Momentumunu yeniden kazanan Embiid son maçta 50 sayı, 8 ribaund, 4 asist ile tam bir MVP performansı sergilemişti. Bu maçta da sezonun en çok gelişme gösteren oyuncusu seçilen Maxey ile beraber Knicks savunmasının korkulu rüyası olacaklarını, evlerinde hata yapmadan seriyi eşitleyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …