Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 20.11.23

Günün İddaa Kuponu 20.11.23

NBA programında Pazartesi gününün ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Memphis Grizzlies – Boston Celtics : MS 2 (-8.5) – 1.42 (İddaa) & MS 2 (-8.5) – 1.60 (intobet)

Grizzlies’da takımın neredeyse yarısı yok (Tillman, Kennard, Rose, Smart, Adams, Clarke ve Morant)… Bu eksiklerle beraber evlerinde olsalar bile Boston gibi formda ve güçü bir rakip karşısında fazla varlık gösterebileceklerini düşünmüyorum. Boston’da Brown oynasa da oynamasa da Tatum, Holiday, Porzingis, White gibi kaliteli isimler var ve deplasmanda olsalar da üstünlüklerini sahaya koyacaklarını, kazanırken çift haneli farkları bile görebileceklerini tahmin ediyorum. 

Utah Jazz – Phoenix Suns : Deplasman ÜST (119.5) – 1.47 (İddaa) & Deplasman ÜST (119.5) – 1.62 (intobet)

İki takım daha yeni, 18 Kasım’da yine bu sahada karşılaşmışlar, yine Beal’den yoksun olan Suns rakibinin savunma zaafını yüksek tempoda çok iyi cezalandırmış ve tam 131 sayı üreterek kazanmayı bilmişti. Bu maçtan da farklı bir senaryo beklemiyorum. Suns’ın yine Durant ve Booker liderliğinde, Gordon ve Nurkic gibi tamamlayıcılardan da destek alarak rahat skor üreteceğini, kazanırken 120 baremini alabileceklerini tahmin ediyorum. 

Los Angeles Lakers – Houston Rockets : MS 2 (+7.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (+7.5) – 1.65 (intobet)

Lakers cephesinde Lebron ile Davis’in durumları belirsiz ama en az birinin oynayacağı söyleniyor. Russell, Hachimura, Reaves gibi kaliteli görev adamlarıyla beraber evlerinde kazanmaya yakın olan taraf olarak görüyorum onları. Ancak sezonun formda ekiplerinden Rockets da burada daha yeni Clippers’a çok iyi direnmiş, sonunu getiremeyip 6 sayı ile kaybetmişti. Bu maçta da Alperen, VanVleet, Jalen Green üçlüsünün liderliğinde yine kolay pes etmeyeceklerini, kaybetseler de handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.03
intobet Oranı: 4.28



Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Chicago Bulls – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Perşembe günü saat 04:00’da Charlotte Hornets ile karşılaşacak. Hem …