Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 24.08.22

Günün İddaa Kuponu 24.08.22

2023 FIBA Dünya Kupası elemeleri 2. tur grupları kapsamında Çarşamba programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Macaristan – Litvanya : MS 2 (-12.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-14.5) – 1.70 (intobet)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Evet Macaristan güç sıralamasında orta seviyede bir takım ama bu formda Litvanya karşısında şansları olacağını, direnebileceklerini düşünmüyoruım. Litvanya’nın özellikle pota altında Sabonis-Valanciunas ikilisiyle dominant bir performans sergileyeceğini, bu sayede de rakibin direncini fazla zorlanmadan kırarak çift haneli farklarla galibiyete ulaşacağını tahmin ediyorum. 

Karadağ – Bosna Hersek : MS 2 (+6.5) – 1.51 (İddaa) & MS 2 (+6.5) – 1.71 (intobet)

Karadağ’ın elinde devşirme bir guard (Perry ya da Radebaugh’dan biri oynayacak), Dubljevic, Simonovic ve Mihailovic var. Dolayısıyla Nurkic, Roberson, Musa ve Halilovic gibi silahlarla Bosna’nın elinin daha kuvvetli olduğunu bence rahatlıkla söyleyebiliriz. Elbette Moraca’da her zamanki gibi müthiş bir atmosfer olacak, dolayısıyla Karadağ futbol deyimiyle 1-0 önde başlayacak adeta maça. Ama Bosna’nın yıldızları ile beraber kolay pes etmeyeceğini direnerek en azından handikapta kalacağını tahmin ediyorum. 

Fransa – Çekya : MS 1 (-13.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-14.5) – 1.71 (intobet)

Özellikle Çekya’da Satoransky’nin forma giyemeyecek olmasıyla beraber iki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı oluşmuş durumda. Çekya’nın uzun rotasyonu Vesely, Balvin, Auda, Peterka gibi isimlerden oluşuyor ve aslında bir çok takıma dert açacak konumdalar ama Fransa net olarak bu takımlardan biri değil. Jaiteh, Poirier, Gobert, Yabusele gibi isimlerle aksine boyalı alanda Çekya’ya üstünlük kurmalarını bekliyorum. Sert ve disiplinli savunmaları ile evlerinde oynamanın avantajını kullanarak tempoyu kontrol edip Çekya’yı çift haneli farklarla yeneceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.33
intobet Oranı: 4.97Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 25.09.22

Pazar programının ilk kısmında FIBA Şampiyonlar Ligi, İspanya Süper Kupa, Fransa Betclic ELITE Pro A …