Güncel
Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 25.08.23

Günün İddaa Kuponu 25.08.23

2023 FIBA Dünya Kupası Cuma programı ile başlıyor. Ben de sizin için açılış gününe dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Meksika – Karadağ : MS 1 (+10.5) – 1.52 (İddaa) & MS 1 (+10.5) – 1.76 (intobet)

Grubun favorisinin Litvanya olduğunu, Mısır’ın da herkes tarafından yenilebilecek zayıf halka olduğunu düşündüğümüzde bu maçtan galibiyetle ayrılacak takımın ikincilik yani son 16 turu için büyük bir avantaj yakalayacağını net olarak söyleyebiliriz. İki takım da bu maçın önemini çok iyi biliyorlar. Meksika’nın elinde tecrübeli kısalar olduğu gibi Amigo ve Ibarra ile beraber Karadağ uzunlarına da kısmen bile olsa direnebileceğini düşünüyorum. Bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. 

Dominik Cumhuriyeti – Filipinler : MS 1 (-9.5) – 1.54 (İddaa) & MS 1 (-9.5) – 1.61 (intobet)

Dominik’in elinde Towns’un olması elbette büyük bir güç getiriyor. Ama onun haricinde de bu seviyelerde tecrübeleriyle fark yaratabilecek Liz, Vargas, Solano, Delgado gibi isimlerin yanı sıra yeni jenerasyon giyebileceğimiz Feliz, Montero, Figueroa, Quinones gibi silahlar da var. Dolayısıyla Filipinler’den genel anlamda, sadece Towns’u düşünerek değil, daha derin ve iyi bir kadroya sahipler. Bu farkı da ilk maçta sahaya koyacaklarını, net bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

Kanada – Fransa : ÜST (165.5) – 1.59 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.69 (intobet)

Bu maç için erken bir çeyrek final karşılaşması desek yanlış olmaz. Kazanan takım büyük olasılıkla grubu lider, kaybeden ikinci bitirecek. Bu nedenle de maçın ne kadar önemli olduğunu iki takımın da bildiğini düşünüyorum. Kanada’nın temposunu ve skor potansiyelini Fransa’nın aşağı çekebileceğini düşünmüyorum. Bunun yerine atletik oyuncularıyla tempoya uyum sağlayacaklarını ve maçı üste taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı:
intobet Oranı:Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe Beko – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 24.09.23

Moskova’da düzenlenen VTB Süper Kupa üçüncülük maçında temsilcimiz Fenerbahçe Beko Pazar günü saat 17:00’da Nizhny …