Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 27.01.24

Günün İddaa Kuponu 27.01.24

NBA programında Cumartesi sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Indiana Pacers – Phoenix Suns : MS 2 (-2.5) – 1.42 (İddaa) & MS 2 (-2.5) – 1.62 (intobet)

İki takım arasında bana göre net bir siklet farkı var. Suns’ın elindeki Durant, Beal, Booker’dan oluşan büyük üçlü bu maçta da fark yaratacaktır kuşkusuz. Son 2 maçta hem Durant hem de Booker’ın ne kadar formda olduklarını görmüştük. Evet Pacers da Haliburton’dan yoksun olmasına rağmen Siakam, Turner, Nembhard gibi silahlarla direnebilir ama evlerinde de olsa rakiple aralarındaki siklet farkını kapatıp kazanabilecekleri ya da bu düşük handikapı içinde kalabileceklerini düşünmüyorum. 

Toronto Raptors – Los Angeles Clippers : MS 2 (-5.5) – 1.42 (İddaa) & MS 2 (-5.5) – 1.60 (intobet)

İki takım arasında sadece kadro kalitesi anlamında değil sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında da net farklar var. Clippers’da George’un durumu belirsiz olsa da kendi sikletlerinde olmayan bir rakip karşısında Kawhi, Harden, Westbrook gibi silahların da yeterli olacağını düşünüyorum. Raptors’un evinde direneceğini düşünsem de düşük olarak öngördüğüm handikapta kalmaları bence sürpriz olur. 

Milwaukee Bucks – Cleveland Cavaliers : MS 1 (-3.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.73 (intobet)

İki takım arasında kadro farkı var. Bucks’ın elinde hem Giannis hem de Lillard gibi iki süper yıldız var ki etraflarında da Beasley, Middleton ve Lopez gibi değerli tamamlayıcılara da sahipler. Evlerinde 2 gün önceki maçta olduğu gibi Cavs karşısında yine kalitar farkını ortaya koyacaklarını, Mitchell ve Allen’a rağmen düşük farklarla da olsa kazanarak sürprize izin vermeyeceklerini, 2. sıra için avantajlarını koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 2.90
intobet Oranı: 4.48Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – New York Knicks İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Cleveland Cavaliers Pazartesi günü saat 03:00’da New York Knicks ile karşılaşacak. …