Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Milwaukee Bucks – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 27.01.24

Milwaukee Bucks – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 27.01.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Milwaukee Bucks Cumartesi günü saat 04:00’da Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Bucks son 3 maçını da üst üst kazandı ve bu sayede de 31 galibiyete ulaşarak 2. sıradaki yerlerini sağlamlaştırdılar, lider Boston’dan ise 4 galibiyet gerideler ama bir maçları da eksik. Evlerindeki son 4 maçı da kayıpsız geçtiklerini gördük ki bu serinin son maçında 2 gün önce yine Cavs’ı konuk etmişler ve 10 sayı farkla net bir galibiyete imza atmışlardı. Bu maç öncesi önemli bir eksikleri yok, tam kadro olacaklar. 

Cavs ise konferansın dişli ekiplerinden birisi. Üst üste galibiyetler aldıktan sonra belirttiğim gibi son maçta burada konuk oldukları Bucks’a takılmışlar, serinin sona ermesine engel olamamışlardı. Buna rağmen topladıkları 26 galibiyetle 5. sırada yer alıyorlar, play-off yarışındaki önemli oyunculardan biri konumundalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise üst üste 2 maçı kazandıktan sonra burada Bucks’a direnememişler ve potalarında 126 sayı görerek 10 sayı fark yemişlerdi. Garland, Mobley, Thompson bu maçta da forma giyemeyecekler.

İki takım arasında kadro farkı var. Bucks’ın elinde hem Giannis hem de Lillard gibi iki süper yıldız var ki etraflarında da Beasley, Middleton ve Lopez gibi değerli tamamlayıcılara da sahipler. Evlerinde 2 gün önceki maçta olduğu gibi Cavs karşısında yine kalitar farkını ortaya koyacaklarını, Mitchell ve Allen’a rağmen düşük farklarla da olsa kazanarak sürprize izin vermeyeceklerini, 2. sıra için avantajlarını koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …