Güncel
Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu 29.06.19

Günün İddaa Kuponu 29.06.19

FIBA U19 Dünya Şampiyonası başlıyor ve ben de sizler için ilk gün maçları arasından en güvendiğim tahminleri belirledim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Avusturalya – Kanada : ÜST (157.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (156.5) / 1.83 (Bets10)

İki ekip de son yıllarda hem alt yapılarda hem de alt yapı seviyesinde tempolu maçlar izlettiler bizlere. İki ekibin de atletik oyuncuları var ve skor potansiyelleri oldukça yüksek. Gruptaki ilk maçlarında da bizlere keyifli, yüksek tempolu ve bol skorlu bir mücadele vaadettiklerini düşünüyorum ki iki ekibin de 80 sayıyı geçmesi beni şaşırtmaz. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

Porto Riko – Fransa : MS 2 (-15.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-15.5) / 1.83 (Bets10)

Porto Riko turnuvanın vasat takımlarından biri olacak. Ellerindeki kadronun kalitesi ve oyuncuların kulüplerde ya da okullarda oynadıkları seviyeler oldukça düşük. Fransa ise aksine kaliteli bir takıma sahip ve hem NCAA hem de Fransa Pro A tecrübesi yaşamış isimlerden kurulular. Kendileri adına turnuvanın ilk maçında da işi sıkı tutup hata yapmayacaklarını ve net bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum.

Senegal – Litvanya : MS 2 (-16.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-16.5) / 1.83 (Bets10)

Senegal kadro kalitesi ve tecrübe açısında bu turnuvanın seviyesinin altında olan ülkelerden biri. Özellikle Litvanya gibi ekol takımlar karşısında şansları olacağını düşünmüyorum. Jokubaitis liderliğinde yetenekli ve takımlarında Avrupa basketbolunun seviyesini yakalamaya başlayan gençlerden oyunculardan kurulu Litvanya’nın farklı bir galibiyetle turnuvaya başlamasını bekliyorum.

ABD – Yeni Zelanda : ÜST (161.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (161.5) / 1.83 (Bets10)

ABD Mobley liderliğinde turnuvanın ağır favorilerinden biri ve yine bizlere keyifli maçlar izlettirecekler. Bu karşılaşmada da vasat rakipleri Yeni Zelanda’yı farklı ve rahat bir şekilde yeneceklerini düşünüyorum ama handikap biraz yüksek, güvenemedim için Yeni Zelanda’nın ABD temposuna zaman zaman çıkabileceğini düşünerek tercihimi üstten yana kullanacağım.

İddaa Oranı: 8.35
Bets10 Oranı: 11.22Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 07.07.19

FIBA U19 Dünya Kupası‘nda son gün heyecanı geldi çattı artık. Hem klasman maçları hem de …