Güncel
Anasayfa / Arjantin Ligi / San Lorenzo – Instituto de Cordoba İddaa Tahmini 30.06.19

San Lorenzo – Instituto de Cordoba İddaa Tahmini 30.06.19

Arjantin Ligi final serisi 5.maçında San Lorenzo Pazar saat 03:00’da Instituto de Cordoba ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

San Lorenzo evindeki 2 maçı da kazandıktan sonra deplasmanda da Cordoba karşısında iyi direnmişlerdi. İlk maçı uzatmada son maçı ise 3 sayı ile son topta kaybetmişlerdi. Şimdi ev sahibi avantajlarını koruyabilmek için evlerinde tekrar kazanmaları gerekiyor. Bu kez Tucker ve Sims’in daha fazla ağırlıklarını koyacaklarını düşünüyorum.

Cordoba aslında buraya kadar seriyi iyi getirdi, beklentilerin de üstüne çıktılar bence. Deplasmandaki 2 maçı kaybettikten sonra evlerinde ise iyi direnmişler ve 2 galibiyeti son toplarda alarak seriye 2-2 eşitlik getirerek umutlanmışlardı. Green ile Batista takımı buraya kadar getirdiler ama sonrası pek de umut vermiyor.

San Lorenzo kaliteli kadrosu ile ev sahibi avantajını da iyi kullanan bir takım. Deplasmanda da rakiplerini gayet iyi şekilde zorlamışlardı ama galibiyeti alamadılar ve seri 2-2’ye geldi, dolayısıyla bu maç artık çok kritik. Tucker ve Sims’in devreye girmesini beklediğim mücadele hata yapmayacalarını ve işi sıkıya alarak handikapı da geçip kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) / 1.77
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sırbistan – İtalya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gününde Sırbistan Pazartesi saat 18:15’de İtalya ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları …