Anasayfa / Arjantin Ligi / San Lorenzo – Instituto de Cordoba İddaa Tahmini 30.06.19

San Lorenzo – Instituto de Cordoba İddaa Tahmini 30.06.19

Arjantin Ligi final serisi 5.maçında San Lorenzo Pazar saat 03:00’da Instituto de Cordoba ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

San Lorenzo evindeki 2 maçı da kazandıktan sonra deplasmanda da Cordoba karşısında iyi direnmişlerdi. İlk maçı uzatmada son maçı ise 3 sayı ile son topta kaybetmişlerdi. Şimdi ev sahibi avantajlarını koruyabilmek için evlerinde tekrar kazanmaları gerekiyor. Bu kez Tucker ve Sims’in daha fazla ağırlıklarını koyacaklarını düşünüyorum.

Cordoba aslında buraya kadar seriyi iyi getirdi, beklentilerin de üstüne çıktılar bence. Deplasmandaki 2 maçı kaybettikten sonra evlerinde ise iyi direnmişler ve 2 galibiyeti son toplarda alarak seriye 2-2 eşitlik getirerek umutlanmışlardı. Green ile Batista takımı buraya kadar getirdiler ama sonrası pek de umut vermiyor.

San Lorenzo kaliteli kadrosu ile ev sahibi avantajını da iyi kullanan bir takım. Deplasmanda da rakiplerini gayet iyi şekilde zorlamışlardı ama galibiyeti alamadılar ve seri 2-2’ye geldi, dolayısıyla bu maç artık çok kritik. Tucker ve Sims’in devreye girmesini beklediğim mücadele hata yapmayacalarını ve işi sıkıya alarak handikapı da geçip kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) / 1.77
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …