Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 31.05.21

Günün İddaa Kuponu 31.05.21

Pazartesi programında Fransa Jeep Elite Pro A, Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Strasbourg – Bourg : MS 1 – 1.54 (İddaa) & MS 1 – 1.78 (Bets10)

Ligin 4. sırası için yarışan iki denk takımın kapışmasını izleyeceğiz. İki ekip de 4. sırayı kaparak play-off’lara ev sahibi avantajı ile başlamak istiyor. Bu arada Strasbourg hem 1 galibiyet önde hem de 2 maç eksiği var rakibine göre. Ayrıca son haftalardaki form grafiği de kesinlikle Bourg’dan iyi durumda. Bu artılarla beraber Colson, Wainright, Bohacik gibi silahlarla evlerindeki seriyi devam ettirip 5 maça çıkaracaklarını tahmin ediyorum. Alternatif olarak  da iki ekibin temposuna güvenerek üst seçeneğini önereceğim. 

Ludwigsburg – FC Bayern Munich : MS 1 (+6.5) – 1.34 (İddaa) & MS 1 (+4.5) – 1.72 (Bets10)

Kağıt üstünde hem kalite hem de tecrübe anlamında Bayern net olarak önde görünse de Ludwigsburg sezon boyunca olduğu gibi yakaladığı uyum, istikrar ve disiplinle beraber ilk maçtan Bayern’e işinin çok zor olduğunun mesajını verdi. Sonuçta ev sahibi avantajı da Ludwigsburg’da ve normal sezon artık play-off’da bu sahada hiç yenilmemiş olan Ludwigsburg’u en az bir kere yenmek zorundalar. Ben bu maçta da tercihimi Ludwigsburg lehine açılan handikapı yanıma alarak kullanacağım. Alternatif olarak da yine ilk maçtaki gibi yüksek tempo ve bol skor beklentim var. 

Valencia – TD Systems Baskonia : MS 1 (-2.5) – 1.37 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.68 (Bets10)

Her ne kadar iki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar olmasa da sezonun son bölümünde daha formda olan taraf kuşkusuz Valencia’ydı. Koç Ponsornau’nun öğrencileri özellikle kendi sahalarında dominant bir oyun oynuyorlar. İki takımın sezonun son iki kapışmasında da yine La Fonteta’da karşılaşmışlar, Valencia rakibini önce Endesa sahnesinde 22 sayı farkla sonra da 8 Nisan’da Euroleague sahnesinde 5 sayı farkla yenmişti. Bu maçta da serideki ev sahibi avantajını kaybetmemek adına ekstra konsantre olacaklarını ve Dubljevic, Tobey, Kalinic üçlüsü liderliğinde Polonara’nın yokluğunu da iyi değerlendirerek düşük handikapı da geçip kazanacaklarını düşünüyorum. Alternatif olarak Valencia için açılan baremden üst seçeneğine de yönelebilirsiniz. 

Real Madrid – Gran Canaria : MS 1 (-6.5) – 1.37 (İddaa) & MS 1 (-8.5) – 1.68 (Bets10)

Real Madrid bu sezon Euroleague’de istediğini alamadı ve Final Four dışında kaldı uzun yıllar sonra. Ancak Endesa’da oldukça dominant ve iyi bir sezon geçirdiler. Özellikle evlerinde tam anlamıyla geleni gideni tokatladılar. Granca’yı da bu sezon önce deplasmanda 25 sonra da burada zaman zaman zorlansalar da 1 sayı farkla geçmişlerdi. Tabi o dönem Euroleague ajandasının yoğun olduğu bir dönemdi. Şimdi kafaları rahat ve tamamen play-off’lara konsantre durumdalar. Özellikle pota altında Tavares ve Poirier ikilisi ile üstünlük kurup fark yaratacaklarını, ilk maçtan farklı kazanarak rakibe mesaj vereceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.87
Bets10 Oranı: 5.83Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (2) 24.07.21

FIBA U20 European Challengers turnuvası Cumartesi programının ikinci bölümünde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri …