Anasayfa / Herbalife Gran Canaria / Real Madrid – Gran Canaria İddaa Tahmini 31.05.21

Real Madrid – Gran Canaria İddaa Tahmini 31.05.21

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi ilk maçında Real Madrid Pazartesi saat 23:00’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Real Madrid normal sezonu oldukça dominant bir şekilde, 34-2’lik derecesiyle lider olarak tamamladı. WiZink Arena’daki 18 maçtan da 16 tanesini kazanmışlardı. Son olarak ligin zayıf ekiplerinden Bilbao’yu konuk etmişler ve 11 sayı farkla rahat kazanmışlardı. Sezonun kapanış maçında ise deplasmanda Malaga’yı 90-96 ile geçmişlerdi. Carroll 20 sayı ve Causeur 13 sayı ile takımlarını sırtlayan isimler olmuşlardı, Tavares’in yokluğunda Poirier de 11 sayı, 9 ribaund ile etkili olmuştu. 

Son haftalarda yakaladığı 3 maçlık galibiyet serisi ve rakiplerin de yaptığı hatalar sayesinde 8. sıradan play-off biletini kapmayı başarmışlardı. Bu seride 2 deplasman galibiyeti almış olsalar da bunların ligin zayıf ekipleri Bilbao ve Betis karşısında geldiğini de unutmayalım. Sezon gelinde deplasman karneleri vasattı, 18 maçtan 11 tanesini kaybetmişlerdi evden uzakta. Shurna, Slaughter, Albicy gibi tecrübeli isimlerle güçlü rakipleri karşısında bu seride ayakta kalmaya çalışacaklar. 

Real Madrid bu sezon Euroleague’de istediğini alamadı ve Final Four dışında kaldı uzun yıllar sonra. Ancak Endesa’da oldukça dominant ve iyi bir sezon geçirdiler. Özellikle evlerinde tam anlamıyla geleni gideni tokatladılar. Granca’yı da bu sezon önce deplasmanda 25 sonra da burada zaman zaman zorlansalar da 1 sayı farkla geçmişlerdi. Tabi o dönem Euroleague ajandasının yoğun olduğu bir dönemdi. Şimdi kafaları rahat ve tamamen play-off’lara konsantre durumdalar. Özellikle pota altında Tavares ve Poirier ikilisi ile üstünlük kurup fark yaratacaklarını, ilk maçtan farklı kazanarak rakibe mesaj vereceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.37
Bets10 Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Mets de Guaynabo – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 01.08.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Pazar saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile karşılaşacak. …