Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (BSL) 03.04.21

Günün İddaa Kuponu (BSL) 03.04.21

ING Basketbol Süper Ligi‘nde 27. hafta programı Cumartesi maçlarıyla başlayacak. Ben de sizler için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Empera Halı Gaziantep – Darüşşafaka Tekfen : MS 1 – 1.65 (İddaa) & MS 1 – 1.62 (Bets10)

Son haftalarda Gaziantep form grafiği düşüşte olan ekiplerden biri. Ama artık play-off yarışında çok kritik bir viraja geldiler. Karşılarında da kendilerinin aksine son haftalarda daha formda olan bir Daçka var ki onlar da play-off yarışında kazanmak adına, bu parolayla çıkacaklar sahaya. Dolayısıyla çok çekişmeli bir maç olacağını söylemeye gerek yok. Ben bu sezon Daçka’nın istikrarına güven vermiyorum, bu zor maçta da Gaziantep’in Jaiteh ve Kelly ile pota altında üstünlük kurabileceğini, zor da olsa rakibini geçerek son haftalara play-off yarışının içinde olarak gireceklerini tahmin ediyorum. 

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Türk Telekom : MS 2 (-8.5) – 1.42 (İddaa) & MS 2 (-10.5) – 1.62 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite farkını tekrar tekrar açıklamaya gerek yok. Fethiye’deki finansal problemler devam ediyor ve sadece 6 galibiyetleri var, son sıradalar. Düşme potasından kurtulmak için en yakın rakipleri ile aralarında 2 galibiyet fark var. Ligin bitmesine de sadece 4 maç kaldığını düşünürsek ligde kalma şanslarının zayıf olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz özellikle takımdaki morallerin bu kadar düşük olduğunu hatırladığımızda. Telekeom gibi güçlü bir rakip karşısında da dirençlerinin bir kaç çeyrek sürebileceğini ama özellikle ikinci yarıyla beraber Telekom’un ağırlığını koyarak handikapı geçip kazanacağını düşünüyorum. 

OGM Ormanspor – Büyükçekmece : ÜST (163.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (163.5) – 1.69 (Bets10)

İki takım adına farklı anlamları olan bir maç. Ormanspor’un bu maçı mutlaka kazanması gerekiyor, ne yapıp edip kazanmak zorundalari, aksi durumda düşme hattından kurtulmaları giderek zorlaşacak. Büyükçekmece ise geçen hafta Galatasaray’ı yenerek rahat bir nefes aldı. Bu maçta da temponun yüksek olacağını, Ormanspor’un Kloof, Kikanovic, Holloway liderliğinde kendi sahasında direneceğini, düşme hattından kurtulmak adına kritik olan bu maçta son topa kadar direnceklerini düşünüyorum ki Büyükçekmece’nin de Farrell ve Anderson liderliğinde onlara atarak karşılık verebileceğini Galatasaray karşısında da gördük. Bizleri bol skorlu bir mücadelenin beklediğini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: 3.56
Bets10 Oranı: 4.44Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 17.04.21

Cumartesi programının ikinci kısmında Fransa Jeep Elite Pro A, İspanya Liga Endesa ve İtalya Lega …