Anasayfa / İddaa Tahminleri / Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Türk Telekom İddaa Tahmini 03.04.21

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Türk Telekom İddaa Tahmini 03.04.21

ING Basketbol Süper Ligi 27. hafta mücadelesinde Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Cumartesi saat 17:30’da Türk Telekom ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine handikapı 10.5 olarak açıklamış, İddaa henüz oranları açmamış.

Fethiye bu sezonun yeni takımı olarak ligde beklentileri karşılayamadı. Sonrasında sezonun en kritik anlarında da finansal problemler ortaya çıktı. Oyuncular uzun süredir ödemelerini alamadıkları için antremanlara çıkmıyorlar ve bunu koç Ay da son olarak 15 sayı farkla kaybettikleri Daçka maçından sonra da net olarak dile getirmişti. O günden beri de açıkça pek değişen bir şey olmadı. Bu halde de ligde kalmaları, savaşmaları pek mümkün değil. Daçka karşısında Abu’dan yoksun 4 yabancıyla, Ledo ve Cook liderliğinde direnmişler ama 15 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı.

Telekom ise haftaiçi BCL sahnesinde konuk ettiği AEK’yı 12 sayı farkla geçerek son haftaya umutlarını taşımayı başardı Final 8 için. Dolayısıyla keyifler yerinde, özgüvenlerini yeniden kazandılar. Ligde ise 15-11 ile 5. sıradalar ve ilk 4 yarışında da play-off mücadelesinde de kritik bir dönemdeler. Rakipler daha zorlu maçlara çıkacakken onlar Fethiye gibi kötü durumda olan zayıf bir takım karşısında bunu avantaja çevirmeye çalışacaklardır. Özellikle formda Wiltjer, Dekker, Johnson üçlüsüyle işi çözeceklerini düşünüyorum.

İki takım arasındaki kalite farkını tekrar tekrar açıklamaya gerek yok. Fethiye’deki finansal problemler devam ediyor ve sadece 6 galibiyetleri var, son sıradalar. Düşme potasından kurtulmak için en yakın rakipleri ile aralarında 2 galibiyet fark var. Ligin bitmesine de sadece 4 maç kaldığını düşünürsek ligde kalma şanslarının zayıf olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz özellikle takımdaki morallerin bu kadar düşük olduğunu hatırladığımızda. Telekeom gibi güçlü bir rakip karşısında da dirençlerinin bir kaç çeyrek sürebileceğini ama özellikle ikinci yarıyla beraber Telekom’un ağırlığını koyarak handikapı geçip kazanacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.42
Bets10 Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …