Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu (Karma) 07.05.22

Günün İddaa Kuponu (Karma) 07.05.22

Cumartesi programında yer alan İspanya Liga Endesa ve Fransa Betclic ELITE Pro A maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizleri için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Andorra – Fuenlabrada : MS 1 (-2.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.69 (Bets10)

İki takım adına da düşme hattından kurtulma yolunda final niteliğinde bir maç olacak. Özellikle Andorra için sezonun son 2 haftasına girilirken kazanılması şart olan bir maç. Hatta ikili averajı ele geçirmek adına da minimum 14 fark bulmaları gerekiyor, bunu da zorlayacaklardır. Son haftalarda formsuz olan Fuenlabrada’nın motivasyonunun da daha düşük olduğun gördük son maçlarda. Andorra’nın McIntryre ve Hannah gibi kaliteli guardların liderliğinde taraftar desteğini de kullanarak istediği galibiyeti elde edeceğini düşünüyorum. 

Le Mans – AS Monaco : ÜST (163.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (164.5) – 1.73 (Bets10)

İki takım arasında net anlamda bir kalite ve seviye farkı var. Bununla beraber Le Mans’ın tempoyu çok seven ama savunmada zorlanabilen bir takım olduğunu biliyoruz. Artık sadece lige konsantre olan ve liderlik motivasyonu bulunan Monaco’nun da tempoya rahatlıkla uyum sağlayacağını, son maçta Olympiakos deplasmanında olduğu gibi yine yüksek skorlara çıkacaklarını düşünüyorum. Bir tarafta Bamforth, Keane, Lemar diğer tarafta James, Bacon, Lee gibi silahlar varken karşılıklı olarak 80 baremini rahatlıkla geçeceklerini tahmin ediyorum. Bu da bizi toplam baremden üst seçeneğine götürecektir. 

Breogan – FC Barcelona : MS 1 (+10.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (+10.5) – 1.66 (Bets10)

İki takım arasında elbette kalite ve seviye anlamında ciddi farklar var. Ancak Barça’nın yorgun olması ve zaten liderliği büyük ölçüde garantilemiş olması bu maçtaki motivasyonlarını epey düşür müş durumda. Ayrıca Mirotic ve Exum’un olmaması da büyük dezavantaj. Evet Breogan’da da Haynes ve Musa yok ama onlar bu eksiklerle son 2 hafta iyi bir direnç göstermişler hatta geçen hafta Granca’yı deplasmanda devirmişlerdi. Şimdi kendi sahalarındaki bu maçta lay-off biletini kapmak için sahip oldukları yüksek motivasyonla eksik Barça’yı zorlayacaklarını, kaybetseler de çift haneli farklar yemeyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.31
Bets10 Oranı: 4.85Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Liga Endesa) 15.05.22

İspanya Liga Endesa‘da Cumartesi programında oynanacak 34. ve son hafta maçlarına dair en güvendiğim tahminleri …