Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 02.10.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 02.10.21

Cumartesi programının ilk bölümünde Yunanistan Ligi ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol kazançlar. 

PAOK – Lavrio : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.40 (Bets10)

İki takım arasında bana göre net farklar var. PAOK’un çok daha kaliteli ve derin bir rotasyonu var. Hem BCL hem de ESAKE’de sürprizler yapabilecek potansiyele sahipler. Özellikle Selanik’teki maçlarda ateşli taraftarlarını da arkalarına alarak daha çok can yakacaklardır. Bu maçta da henüz hazır bir görüntü vermeyen Lavrio karşısında kendi sahalarında hata yapmayacaklarını, zaman zaman direnmesini beklediğim rakipleri karşısında Love ve Griffin liderliğinde sezona kazanarak başlayan taraf olacaklarını tahmin ediyorum. 

UCAM Murcia – Unicaja Malaga : MS 1 – 1.56 (İddaa) & MS 1 – 1.78 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında ciddi farklar olduğunu düşünmüyorum. Ama son haftalarda sahaya koydukları performansa bakınca Murcia’nın hem fiziksel hem de mental olarak bir adım önde olduğunu söylemek gerekli. Ayrıca kendi sahalarında ateşli bir taraftar gücüne de sahipler. Bu artılarlarla beraber Webb, Taylor, McFadden üçlüsünün liderliğinde kazanarak serilerini 3 maça çıkaracaklarını tahmin ediyorum. Malaga ise kötü gidişe dur demek için reaksiyon göstermek isteyip direnecektir, bu nedenle handikaplı değil, direkt galibiyetlerini öneriyorum riski azaltmak adına. 

Obradoiro – Fuenlabrada : ÜST (167.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (168.5) – 1.70 (Bets10)

Gerek kadro kaliteleri gerekse oyun tarzları bakımından tam anlamıyla denk güçlerin kapışmasını izleyeceğimizi düşünüyorum. İki takım da yüksek tempoda oynuyor ve öncelikleri hücum, savunmada yumuşak kaldıklarını da söyleyebiliriz. Hal böyle olunca bu maçta da temponun düşeceğini söylemek pek mantıklı olmaz. Obradoiro’da Ellenson, Robertson, Scrubb ve Fuenlabrada ise Armand, Cheatham, Meindl üçlüsüyle skor üretmekte sorun yaşamayacaktır, hatta iki takımın da 85-90 baremlerini zorlayabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: 3.08
Bets10 Oranı: 4.24Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

yunanistan ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

AEK – Aris İddaa Tahmini 23.10.21

Yunanistan Ligi 4. hafta mücadelesinde AEK Cumartesi saat 20:00’da Aris ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …