Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 08.05.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 08.05.22

Pazar programının ilk bölümünde İspanya Liga Endesa ve Almanya easyCredit BBL sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

San Pablo Burgos – Unicaja Malaga : MS 1 (-1.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.67 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar olmadığını düşünüyorum. Ama Burgos bir türlü istikrarı yakalayamadı. Malaga ise bir dönem ufak bir galibiyet serisi yakaladı ve düşme potasından kurtularak rahatladı. Ama onlar da son 3 maçlarını üst üste kaybederek konsantrasyonlarını ve motivasyonlarını kaybettiler ligin geri kalanı için. Burgos’un ise halen yüksek motivasyonu var, şiddetle kazanmaları gerekiyor düşme potasından kurtulabilmek için. Ateşli taraftarlarını arkalarına alarak son maçta Obradoiro karşısında yaptıkları hatayı tekrarlamayacaklarını ve formsuz rakiplerini düşük handikapı da geçerek yeneceklerini tahmin ediyorum. 

FC Bayern Munich – Gottingen : MS 1 (-10.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-11.5) – 1.69 (Bets10)

İki takım adına da sadece bir formalite maçı olacak. Ama arada büyük bir fark var, Bayern üçüncü sıradaki yeri değişmeyeceği için Gottingen ise play-off şansı kalmadığı için maça hedefsiz çıkacaklar. Euroleague defterini kapatan Bayern’in son maçta Ulm’u 12 sayı farkla yendiğini gördük, yani lige konsantre durumdalar. Bu maçta da kendi sahalarında normal sezonu taraftarları önünde net bir galibiyetle kapatacaklarını, play-off’a moralli gireceklerini düşünüyorum. Bayern’in bir kez daha çift haneli farklarla kazanmasını bekliyorum. 

Obradoiro – Real Madrid : MS 2 (-6.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (-6.5) – 1.68 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok sanırım. Real Madrid, Barça ile beraber ligin en güçlü şampiyonluk adayı ve Euroleague’de Final Four biletini kapmanın moraliyle geçen hafta Badalona gibi dişli bir rakibi de 10 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen dominant bir oyun sergileyeceklerini, 2. sıradaki yerlerini korumak adına motive bir şekilde çıkacakları maçta tecrübe ve kalite farkını sahaya yansıtacaklarını, handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.01
Best10 Oranı: 4.74Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 16.05.22

ING Basketbol Süper Ligi ve Adriyatik Ligi kapsamında oynanacak Pazartesi maçlarına dair sizler için en …