Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 15.05.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 15.05.22

Pazar programının ilk bölümünde ING Basketbol Süper Ligi, Almanya easyCredit BBL, İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Fenerbahçe Beko – Frutti Extra Bursaspor : MS 2 (+8.5) – 1.73 (Bets10)

İki takım arasında elbette net bir kalite ve rotasyon farkı var. Fenerbahçe ligin en fazla bench katkısı alan takımı ve 5 yabancısının yanı sıra 6 tane de yerli statüsünde oynayan, ciddi süreler alabilecek, BSL seviyesinde fark yaratabilecek isme sahipler. Ama 8 kişilik rotasyonla oynayan Bursaspor’un Partizan ve Cedevita gibi önemli takımları da deplasmanda devirdiğini gördük yakın zamanda. Play-off serisinin ilk maçında da Fenerbahçe’ye kolay lokma olmadıklarının mesajını vereceklerini, kaybetseler de handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. 

Telekom Bonn – Hamburg Towers : ÜST (168.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (169.5) – 1.73 (Bets10)

İki takım arasında normal sezonu bitirdikleri sıranın aksine çok daha yüksek oranda bir denklik olduğunu ilk maçtan görmüş olduk. Bonn bu maçta da ev sahibi avantajına sahip olacağı yine ufak bir farkla favori. Bunun yanında iki takımın da skorer isimlerinin ilk maçtaki momentumu devam ettireceklerini ve bizlere yine yüksek tempoda, keyifli bir maç vaadettiklerini düşünüyorum. Bir tarafta Jackson-Cartwright, Hawkins, Kulvietis, diğer tarafta Brown, Kotsar, Homesley üçlüsü böyle üretken oynarken karşılıklı olarak 85 bareminin altında kalmaları bana göre sürpriz olur. Bu nedenle tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

Olimpia Milano – Reggio Emilia : ALT (154.5) – 1.47 (İddaa) & ALT (153.5) – 1.69 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Milano’nun ne kadar güçlü bir takım olduğunu sanırım detaylıca tekrar anlatmaya gerek yok. Bu sezon Euroleague’de olduğu gibi Serie A’da da savunma odaklı bir basketbol ortaya koydular ve Reggio Emilia gibi sınırlı bir takıma karşı da savunmadan ödün vermeyeceklerini, onlara kolay sayı şansı tanımayacaklarını tahmin ediyorum. Tempoyu kontrol ederek rakibi yarı saha basketboluna zorlayacaklarını düşünüyorum, bu nedenle de bizleri düşük skorlu, hatta kısır bir maçın beklediğini öngörüyorum. Milano’nun 75-80 bandında, Emilia’nın ise 65-70 bandında kalacağını tahmin ediyorum, bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: 5.06Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 22.05.22

Pazar programında Polonya Ligi, Adriyatik Ligi, İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair …