Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 15.05.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 15.05.22

Pazar programının son kısmında Almanya easyCredit BBL ve İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Alba Berlin – Brose Bamberg : MS 1 (-12.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (-13.5) – 1.73 (Bets10)

İki takım arasında sadece kağıt üstünde değil sahada oynanan basketbol seviyesi, disiplin ve istikrar gibi konularda da ciddi farklar var. Zaten Alba bu detayların hepsini ilk maçta göstermiş, rakibine serinin neredeyse ilk maçtan bittiği mesajını vermişti. Taraftarları önünde teknik üstünlüklerinin yanı sıra artık psikolojik olarak ağır bir üstünlük kurdukları Bamberg karşısında bir kez daha net bir galibiyet alarak Bamberg’e seriyi 2-0 ile rahat bir şekilde taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

FC Bayern Munich – Niners Chemnitz : MS 1 (-11.5) – 1.51 (İddaa) & MS 1 (-11.5) – 1.67 (Bets10)

İki takım arasında zaten seri başlamadan da net bir seviye farkı olduğunu biliyorduk. Bayern ise ilk maçtan favori ünvanının altını fazlasıyla doldurdu ve sezon boyunca kendisini çok yıpratan, üzen rakibinden rövanşı, daha doğrusu intikamını 77-53 gibi kalp karıcı bir skorla aldı diyebiliriz. Sergiledikleri bu dominant performansın morali ve özgüveni ile sahalarında bir kez daha iyi bir basketbol oynayıp, yine etkili bir savunmayla sonuca giderek çift haneli farklarla kazanıp seriyi Chemnitz’e 2-0 ile taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

Virtus Bologna – Pesaro : MS 1 (-10.5) – 1.52 (İddaa) & MS 1 (-10.5) – 1.73 (Bets10)

Bologna sezonun son döneminde yaptığı Shengelia ve Hackett hamleleriyle beraber artık tam anlamıyla Euroleague seviyesine çıktı ve bunu da EuroCup finalinde formda temsilcimizi 13 sayı farkla bu sahada yenerek tekrar göstermişlerdi. Play-off’a da yüksek moralle ve iyi bir momentumla giriyorlar. Sezon içerisinde 13 ve 19 sayı farkla içerde dışarıda çok rahat yendikleri zayıf rakipleri karşısında play-off sahnesinde ve taraftarları önünde hata yapmayacaklarını, yine çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.44
Bets10 Oranı: 5.00Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 15.05.22

Pazar programının ilk bölümünde ING Basketbol Süper Ligi, Almanya easyCredit BBL, İtalya Lega Basket Serie …