Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 18.06.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 18.06.21

Cuma programında milli takım Hazırlık Maçları ve Fransa Jeep Elite kapsamında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Sırbistan – Porto Riko : MS 1 (-9.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-10.5) – 1.85 (Bets10)

Sırbistan’da Micic, Teodosic, Jokic, Raduljica, Guduric gibi önemli eksikler var. Ancak buna rağmen koç Kokoskov’un elinde Marjanovic ve Bjelica gibi iki önemli pota altı oyuncusu var, hatta genç Petrusev bile Porto Riko uzunlarına karşı üstümnlük kurabilecek seviyede. Dolayısıyla pota altında sağlayacakları üstünlükle bu maçta fazla zorlanmayacaklarını tahmin ediyorum. Sırbistan’ın eksiklerine rağmen çift haneli farklarla kazanarak turnuvaya moralli başlamasını bekliyorum. 

AS Monaco – Asvel Villeurbanne : MS 2 – 1.43 (İddaa) & MS 2 – 1.55 (Bets10)

Ligin iki güçlü şampiyonluk adayının karşılaşmasında erken bir yarı final hatta final kapışması izleyeceğiz. Monaco adına ligi 3. ve 4. bitirmenin ev sahibi avantajı anlamında farkı yok bu nedenle de Strasbourg maçında olduğu gibi genç oyunculardan oluşan bir kadroyla sahada olacaklar. Diğer taraftan Asvel çok formda ve son yıllarda aralarında sıkı bir rekabet gelişen Monaco karşısında işi ciddiye alacaklarını, play-off’a hazır ve moralli girmek isteyeceklerini düşünüyorum. Bu nedenle tercihimi rotasyona gitse bile daha geniş kadrosu olan ve bu maçta Cole ve Fall gibi silahları saahda olacak Asvel’in galibiyetinden yana kullanacağım. Alternatif olarak Asvel için açılan baremden üst seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. 

Türkiye – Rusya : MS 1 & ALT (143.5) – 2.70 (İddaa) ; MS 1 & ALT (144.5) – 3.05 (Bets10)

Kağıt üstünde bizim kadromuz çok daha iyi durumda, her ne kadar Larkin, Furkan ve Ersan’dan faydalanamayacak olsak da, ama Rusya da bize göre daha hazır durumda, 2 hazırlık maçı yapmış bir şekilde bu maça çıkacaklar. Diğer taraftan enerjileri ve sertlik seviyeleri de bizi zorlayacaktır. Millilerin bu maçta zorlu ve iyi bir prova yapacaklarını düşünüyorum. Bizim de Rusya’nın sertliğine cevap vereceğimiz, zaman zaman savunmaların bunaltıcı olabileceği ve temponun çok fazla yükselmeyeceği bir maç olacağını tahmin ediyorum. Düşük skor beklediğim bu karşılaşmada maçın sonunu bizim kaliteli isimlerimizle daha iyi getireceğimizi ve kazanacağımızı düşünüyorum aynı zamanda. 

İddaa Oranı: 5.60
Bets10 Oranı: 8.75Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Le Mans – Pau Orthez İddaa Tahmini 16.10.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 4. hafta mücadelesinde Le Mans Cumartesi saat 21:30’da Pau Orthez …