Güncel
Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 18.06.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 18.06.21

Cuma programının son bölümünde oynanacak Hazırlık Maçları arasından en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Litvanya – Dominik Cumhuriyeti : MS 1 (-13.5) – 1.49 (İddaa) & MS 1 (-15.5) – 1.82 (Bets10)

Litvanya oyun kurucu rotasyonunda tecrübeli Kalnietis’in eksikliğini bu maçta hissetmez, Lekavicius ve Jokubaitis’in Dominik karşısında takımı iyi idare edeceğini düşünüyorum ki zaten ellerinde Valanciunas ve Sabonis gibi 2 uzun varken Dominik’in onlara direnmesi pek mümkün görünmüyor. Dışarıdan da Giedraitis ve Grigonis ile çok etkili olacaklarını, kendi sahalarında oynamanın avantajıyla hazırlık dönemine farklı ve rahat bir galibiyetle, moralli olarak başlayacaklarını düşünüyorum. Alternatif olarak da Litvanya için açılan baremden üst seçeneğine yönelebilirsiniz.  

Slovenya – Hırvatistan : ÜST (161.5) – 1.51 (İddaa) & ÜST (162.5) – 1.85 (Bets10)

Kağıt üstünde de ilk maçtaki peformanslara baktığımızda da Slovenya’nın çok daha iyi bir takım olduğunu gördük. Doncic ve takımın yeni devşirmesi Tobey’nin de bu maçta oynaması bekleniyor ki onların yokluğunda bile Prepelic ve Blazic liderliğinde ne kadar yüksek skor potansiyeline sahip, ne kadar tempolu bir takım olduklarını gördük. Bu maçta da farklı bir senaryo izlemeyeceğimizi düşünüyorum. Belki bu kez Hırvatistan biraz daha direnç koyabilir ortaya, bu nedenle handikap yerine ana seçenek olarak üstü öneriyorum. Alternatif olarak ise Slovenya’nın handikaplı galibiyetine yönelebilirsiniz yine. 

Polonya – Letonya : MS 1 (-11.5) – 1.56 (İddaa) & MS 1 (-13.5) – 1.90 (Bets10)

Polonya 3 hazırlık maçı yaptı ve doğal olarak rakibine göre çok daha hazır durumda. Ayrıca zaten ellerindeki kadro da ideala yakın. Sonuçta Olimpiyat bileti için elemelerde mücadele edecekler. Letonya ise sadece genç oyuncularını deneyerek milli takım havuzunu geliştirmeye çalışacak, onların bu yaz başka hedefleri yok. Dolayısıyla tecrübe anlamında da Polonya’nın gerisinde bir kadroya sahipler. Koç Taylor’ın öğrencileri evlerinde oynamanın avantajını da kullanarak Ponitka, Waczynski, Zyskowski, Michalak gibi isimler liderliğinde genç ve tecrübesiz oyunculardan kurulu rakibini çift haneli farklarla geçer diye düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.51
Bets10 Oranı: 6.40Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 21.10.21

Turkish Airlines Euroleague‘de 5. hafta programı Perşembe maçları ile başlıyor. Ben de sizler için bu …