Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 02.10.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 02.10.21

Cumartesi programının akşam seansında İtalya Lega Basket Serie A, Fransa Betclic ELITE Pro A ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol kazanaçlar.

Treviso – Venezia : MS 2 – 1.48 (İddaa) & MS 2 – 1.65 (Bets10)

Treviso sezonun flaş ekiplerinden biri olmaya aday. Russell, Sokolowski, Dimsa üçlüsüyle özellikle hücumda etkili olacakları bir gerçek. Ancak karşılarında oturmuş bir kadro ve yeni transferlerini de hızlıca takıma adapte etmeyi başarmış komple bir takım var. Açıkçası bu sezon Venezia’nın Milano ve Bologna dışındaki takımlara karşı fazla zorlanmayacağını düşünüyorum. Geçen sezon yaşadıkları şanssız sakatlıklar onları engellemezse ilk 4 sıranın hatta 3. sıranın en güçlü adayı konumundalar. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen formda Tonut ve Sanders liderliğinde hata yapmayacaklarını düşünüyorum.  

Pau Orthez – Bourg : MS 2 – 1.61 (İddaa) & MS 2 – 1.82 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi anlamında hem de hedefler anlamında net farklar olduğunu düşünüyorum. Sonuçta Boug, EuroCup’da da mücadele edecek bir takım ve koç Langname yönetiminde bu yolda iyi bir kadro kurdular. Özellikle kısa rotasyonunda Harris, Julien, Sulaimon üçlüsü ile fark yaratacaklarını, pota altında da Williams, Mika, Pelos, Chassang gibi silahlarla üretimde de savunmada da Orthez karşısında zorlanmayacaklarını tahmin ediyorum. Yeni bir kadro kuran ve henüz tam olarak hazır olmayan Orthez’in aradaki kalite farkını mücadele ile kapatamayacağını, Bourg’un sezona deplasman galibiyetiyle başlayacağını tahmin ediyorum. 

San Pablo Burgos – Andorra : MS 1 (-4.5) – 1.52 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.73 (Bets10)

Son 2 sezonun BCL şampiyonu olan Burgos’da hem koç değişikliği yaşandı hem de McFadden ve Rivero gibi önemli silahlarını kaybettiler. Dolayısıyla ilk maçlarda adaptasyon sorunları yaşamışlardı. Ama son maçta Zaragoza’yı deplasmanda farklı yenerek kendilerine geldiler, işleri yoluna soktuklarının mesajını da net olarak verdiler. Şimdi kendi sahalarında, ateşli taraftarları ile buluşacaklar uzun bir aradan sonra. Andorra gibi sezona kötü başlamış bir takım karşısında evlerinde hata yapmayacaklarını, McGee ve Benite liderliğinde kazanırken düşük handikapı da aşaacaklarını düşünüyorum. Alternatif olarak da Burgos’un savunmasına güvenerek alt seçeneğini deneyebilirsiniz. 

İddaa Oranı: 3.62
Bets10 Oranı: 5.20Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 21.10.21

Turkish Airlines Euroleague‘de 5. hafta programı Perşembe maçları ile başlıyor. Ben de sizler için bu …