Anasayfa / İddaa Tahminleri / Zaragoza – Valencia İddaa Tahmini 02.10.21

Zaragoza – Valencia İddaa Tahmini 02.10.21

İspanya Liga Endesa 4. hafta mücadelesinde Zaragoza Cumartesi saat 21:45’de Valencia ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.43 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.55 olarak belirlemiş.

Zaragoza sezona iyi başlayan ekiplerden biri. Bu sezon Europe Cup’da, Avrupa’nın 4. kupasında mücadele edecek olmalarına rağmen iyi bir kadro kurdular. Endesa’da da ilk 2 maçlarında içerde Manresa’yı 7 ve deplasmanda Bilbao’yı tam 24 sayı farkla yenmeyi başardılar. Ancak son maçlarında, ilk ciddi sınavlarında konuk ettikleri Burgos’a 54-75 gibi farklı bir skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta hücum performansı anlamında tam olarak sınıfta kalmışlardı. Radoncic’den gelen 12 sayı dışında çift haneli katkı alamamışlardı. Yusta ve Cook dışında eksikleri yok. 

Yarasalar ise yeni koçları Penarroya yönetiminde EuroCup ve Endesa sahnesinde son 4 kovalayacak kaliteli ve geniş bir kadro kurdular. Ancak sezona istedikleri gibi başladıkları söylenemez. Önce içerde denk rakiplerinden Baskonia’ya yenildiler. Sonras deplasmanda Manresa’yı 20 sayı farkla geçerek bir reaksiyon göstermişlerdi. Ama geçen hafta evlerinde konuk ettikleri kendi sikletlerinde olmayan Murcia’ya 5 sayı farkla yenilerek beklentileri karşılayamamışlardı. Claver 26 sayı, 8 ribaund ve Dubljevic 22 sayı, 9 ribaund, 5 asist ile direnen isimler olmuşlardı. Rivero ve Labeyrie’nin bu maçta dönmeleri bekleniyor. van Rossom, Tobey, Prepelic ve Lopez-Arostegui’nin ise sakatlıkları devam ediyor. 

İki takım arasında kağıt üstünde net anlamda farklar var. Valencia’nın her pozisyonda üstün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz eksiklerine rağmen. Yarasalar geçen hafta içerde Murcia’ya kaybettikten sonra bunu bir deplasman galibiyetiyle telafi etmek isteyeceklerdir. Rivero’nun dönüşüyle beraber pota altında Dubljevic artı Claver ile üstünlük kuracaklarını, Zaragoza’nın zaman zaman direnebilse de sonuna kadar bunu taşıyamayacaklarını tahmin ediyorum. Valencia’nın kalitesini sahaya yansıtmasını ve bu kez beklentileri karşılayarak kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.43
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Igokea – KK Split İddaa Tahmini 22.10.21

Adriyatik Ligi 5. hafta mücadelesinde Igokea Cuma saat 19:00’da KK Split ile karşılaşacak. İddaa toplam …